Free Porn
xbporn

Κυριακή, 8 Σεπτεμβρίου, 2024

Μεγάλος Άρης «πάτησε» την Μπάτε και έγραψε ιστορία

Στην παρθενική του εμφάνιση σε προκριματικά Champions League ο Άρης Λεμεσού διέλυσε με 6-2 την Μπάτε Μπόρισοφ και είναι έτοιμος για Ευρωπαϊκούς ομίλους!

Στο 32′, ο Καζού βρήκε τον Μπένγκσον, ο Σουηδός μέσα από την περιοχή με δυνατό τελείωμα έκανε το 2-0. Στο 39′, μετά από γύρισμα του Γκομίς, ο Μπάνε έστειλε την μπάλα στα δίχτυα της Μπάτε για το 3-0.

Οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν να μειώσουν στο 48ο λεπτό με πλασέ του Γκοντσεβόι, έπειτα από μακρινή πάσα του Κούντρεβατς. Με την συμπλήρωση μίας ώρας αγώνα ο Γκομίς σκόραρε το δεύτερο προσωπικό του γκολ και το τέταρτο για τον Άρη διαμορφώνοντας το 4-1, δίνοντας διαστάσεις θριάμβου στην αναμέτρηση (και δεν είχε τελειώσει ακόμα).

Πέντε λεπτά αργότερα ο Καντάρκεβιτς με κεφαλιά έπειτα από εκτέλεση κόρνερ νίκησε τον Βάνα μειώνοντας σε 4-2 για την Μπάτε. Το 5-2 διαμορφώθηκε στο 83′ με γκολ του Μόντνορ, ο οποίος πέρασε στον αγώνα τρία λεπτά νωρίτερα ενώ ο Στεπίνσκι στις καθυστερήσεις διαμόρφωσε το τελικό 6-2 από την άσπρη βούλα.