Free Porn
xbporn

Παρασκευή, 20 Σεπτεμβρίου, 2024

ΑΕΚ: Ζευγάρωσε τις νίκες της με φοβερό Λιβάι! (Video)

Με πρωταγωνιστή τον Λιβάι Γκαρσία, ο οποίος πέτυχε χατ τρικ, η ΑΕΚ σημείωσε και δεύτερη νίκη κόντρα στην Ίντερ Εσκάλδες (0-4) και προκρίθηκε στον επόμενο γύρο του Europa League, όπου θα αντιμετωπίσει τη Νόα από την Αρμενία.

Συνολικό σκορ στα δύο ματς, 8-3 για την Ένωση, η οποία προηγήθηκε στο 29ο λεπτό με τον Λιβάι, ενώ στο 74′ ο ίδιος παίκτης διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του. Ο Νορντίν Άμραμπατ έβαλε και το δικό του όνομα στον πίνακα των σκόρερ… καθώς στο 83ο λεπτό έκανε το 0-3, ενώ ο εκπληκτικός Γκαρσία στο 86′ έφτασε στο χατ-τρικ.

Οι ενδεκάδες:

Ίντερ Εσκάλδες: Μουνιόθ, Γκαγέγκο, Φέχερ, Πουέντες, Τόρες, Μπουχαρμά, Μαρτίνες, Αλόνσο, Μπερλανγκά, Λόπες, Ντε Λα Τόρε.

ΑΕΚ: Στρακόσα, Κάλενς, Βίντα, Μουκουντί, Χατζισαφί, Γιόνσον, Σιμάνσκι, Λιούμπιτσιτς, Φερνάντες, Γκατσίνοβιτς, Γκαρσία.