Free Porn
xbporn

Παρασκευή, 20 Σεπτεμβρίου, 2024

Ξέσπασε και χαμογέλασε ξανά (Video)

Η ΑΕΚ με δύο τέρματα στην αρχή του ματς και ένα στο τέλος, νίκησε εύκολα 3-0 τον ΟΦΗ και έκανε ιδανική πρεμιέρα στη φετινή Σούπερ Λιγκ, αφήνοντας πίσω της τον ευρωπαϊκό αποκλεισμό.

Το σκορ για την Ένωση άνοιξε ο Γκαρσία με κεφαλιά στο 11ο λεπτό της αναμέτρησης, ενώ ο Πήλιος τρία λεπτά μετά έκανε το 2-0 για την ομάδα του Ματίας Αλμέιδα. Το τελικό 3-0 διαμόρφωσε ο Τσούμπερ στο 83′.

ΑΕΚ: Στρακόσα, Πήλιος, Ρότα (66′ Οντουμπάτζο), Μουκουντί, Βίντα, Σιμάνσκι, Πινέδα (66′ Λαμέλα), Άμραμπατ, Κοϊτά (80′ Περέιρα), Λιούμπιτσιτς (80′ Μάνταλος), Γκαρσία (66′ Τσούμπερ).

ΟΦΗ: Χριστογεώργος, Γκονζάλες, Μπρεσάν, Λαμπρόπουλος, Χατζηθεοδωρίδης (81′ Γιουνγκ), Καραχάλιος (63′ Χιμένες), Γκαγέγκος (81′ Κουτεντάκης), Μπάκιτς, Νους (55′ Αποστολάκης), Ριέρα (63′ Αμπάντα), Ισέκα.