Free Porn
xbporn

Παρασκευή, 20 Σεπτεμβρίου, 2024

Μπουνιά σε διαιτητή για πέναλτι «μαϊμού» (Video)

Ένα απίστευτο συμβάν σημειώθηκε πριν λίγες ώρες στον αγώνα Άτσε – Σέντραλ Σουλαγουέσι για το πρωτάθλημα της Ινδονησίας.

Όπως θα δείτε στο βίντεο που ακολουθεί, στο 6ο λεπτό των καθυστερήσεων ο διαιτητής καταλόγισε ανύπαρκτο πέναλτι κατά της Σέντραλ (ήταν μπροστά στο σκορ με 0-1), με τους παίκτες της να γελάνε και να διαμαρτύρονται, αλλά έναν εξ αυτών βγήκε… εκτός εαυτού, δίνοντας μπουνιά στο διαιτητή!

Ο τραυματισμός του άρχοντας της αναμέτρησης ήταν σοβαρός, καθώς δέχθηκε το χτύπημα στο κεφάλι… και χρειάστηκε να μεταφερθεί αμέσως στο νοσοκομείο!

Η αναμέτρηση τελικά συνεχίστηκε με τον 4ο διαιτητή και τη Σεντράλ με 8 παίκτες, έπειτα από τρεις αποβολές παικτών της. Το πέναλτι αποκρούστηκε, ωστόσο δόθηκε ακόμα ένα πέναλτι μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα για χέρι και το ματς (1-1) πήγε στην παράταση. Εκεί η Σεντράλ αρνήθηκε να συνεχίσει το ματς και αποχώρησε, με την Άτσε να παίρνει την πρόκριση για την επόμενη φάση.