Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου, 2024

Τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής

1ος όμιλος – 15η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου-Πανδραμαϊκός   2-2
Άρης Αβάτου–ΑΕ Διδυμοτείχου   4-1
Αλεξανδρούπολη FC-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου   2-0
Νέστος Χρυσούπολης-Ελπίδα Σαπών   0-0
Αετός Ορφανού-Εθνικός Σοχού   1-1
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Ορφέας Ξάνθης   1-3
ΑΕ Αμπελοκήπων-Ηρακλής   0-5
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-ΑΕ Εύοσμου   0-3 α.α

 

2ος όμιλος – 15η αγωνιστική
Μακεδονικός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων   5-0
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θερμαϊκός   4-0
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας   1-2
Εδεσσαϊκός-Ποσειδώνας Μηχανιώνας   0-0
Νίκη Αγκαθιάς-Αετός Βαρβάρας   3-2
Αναγέννηση Πλαγιάς-Θύελλα Σαρακηνών   2-1
Αγροτικός Αστέρας-Εθνικός Γιαννιτσών   3-2 (5/6)
Ρεπό: ΠΑΟ Κουφαλίων

 

3ος όμιλος – 15η αγωνιστική
ΠΟ Ελασσόνας-ΠΟ Φήκης   3-1
Δίας Δίου-Εθνικός Κεραμιδίου   0-1
Αναγέννηση Καρδίτσας-Ηρακλής Λάρισας   1-0
Κοζάνη-ΑΟ Σελλάνων   1-0
Αετός Μακρυχωρίου-ΑΕ Καρίτσας   1-2
ΑΣ Μετέωρα-Οικονόμος Τσαριτσάνης   0-1
Μακεδονικός Φούφα-Ερμής Αμυνταίου   3-2
Ρεπό: Ατρόμητος Παλαμά

 

4ος όμιλος – 11η αγωνιστική
Δήμητρα Ευξεινούπολης-Νέα Αρτάκη   2-1
Αταλάντη-Διαγόρας Στεφανοβικείου   3-3
Ηρακλής Ψαχνών-Αμβρυσσέας Διστόμου   4-1
Θησέας Αγριάς-ΓΣ Αλμυρού   1-1
ΑΟ Υπάτου-Οπούντιος Μαρτίνου   3-0 α.α
Ρεπό: Φωκικός

 

5ος όμιλος – 13η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικάς-Κέρκυρα   1-0
Αναγέννηση Άρτας-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας   0-1
Παναγρινιακός-Τηλυκράτης Λευκάδας   1-0
ΟΦΑΜ-ΠΑΣ Θύελλα   1-1
Αστέρας Καληράχης-ΑΕ Λευκίμμης   0-2
ΠΑΣ Πρέβεζα-Αμβρακικός Λουτρού   0-0
ΑΕ Μεσολογγίου-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου   0-3

 

6ος όμιλος – 11η αγωνιστική
Πανναξιακός-ΑΕ Μυκόνου   0-1
Προοδευτική-Φωστήρας   1-2
Χαραυγιακός-ΑΕ Μοσχάτου   4-2
Αήττητος Σπάτων-Ηλιούπολη   1-2
Μαρκό-Εθνικός   2-1
Ρεπό: Πανιώνιος

 

7ος όμιλος – 11η αγωνιστική
Πανναυπλιακός-Κορωνίδα Κοιλάδας   0-4
Κηφισιά-Ερμής Μελιγούς   2-0
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Παναρκαδικός   2-1
Μολαϊκός-ΠΑΟ Ρουφ   1-1
Άρης Σκάλας-Ατρόμητος Χιλιομοδίου   3-1
Ερμιονίδα-Άγιος Ιερόθεος   2-2
Ρεπό: Πανγυθεατικός

 

8ος όμιλος – 11η αγωνιστική
Μικρασιατική-Αίας Σαλαμίνας   0-0
Ακράτητος-Αιολικός   0-2
ΑΟ Πυλίου Κω-Κερατσίνι   1-0
Πανελευσινιακός-ΑΟ Καραβάς   0-2
Αετός Λουτρών-Αστέρας Βάρης   1-0
Θύελλα Ραφήνας-Πυθαγόρας   5-1

 

9ος όμιλος – 11η αγωνιστική
Παναιγιάλειος-ΠΑΟ Βάρδας   1-0
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Αχαϊκή   3-0
ΑΟ Διαβολιτσίου-Πάμισος Μεσσήνης   0-2
Ναυπακτιακός Αστέρας-Εθνικός Σκουλικάδου   0-0
ΑΠΣ Ζάκυνθος-Παλληξουριακός   2-1
Αίας Γαστούνης-Θύελλα Πατρών (αναβλήθηκε)
Ρεπό: ΑΟ Τσιλιβή

 

10ος όμιλος – 15η αγωνιστική
Γιούχτας-Πλατανιάς   2-1
Αστέρας Ρεθύμνου-Άρης Σούδας   1-3
Αλμυρός Γαζίου-Ατσαλένιος   4-3
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ηρόδοτος   1-1
ΑΕ Νεάπολης-Ρεθυμνιακός   2-0
Πόρος-Δαμάστα   2-1
ΑΟ Παλαιόχωρας-Αναγέννηση Ιεράπετρας   0-3 α.α
Άγιος Νικόλαος-Άρης Ρεθύμνου   3-0 α.α

 

ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ