Ο Α.Σ. Γαία Δράμας είναι από το βράδυ της Τετάρτης πρωταθλήτρια νεανίδων στην Περιφέρεια της Ανατολικής Μακεδονίας & Θράκης για 3η συνεχόμενη χρονιά, αφού κέρδισε με 3-0 σετ τον Γ.Σ.Δ. και με 2-0 νίκες κατέκτησε τον τίτλο, οπότε και θα συμμετέχει στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα.
Ο τίτλος ήταν ο τρίτος συνεχόμενος για την Γαία στο πρωτάθλημα των νεανίδων, δημιουργώντας έτσι τη δική της κυριαρχία.
Τα σετ:
1ο σετ 25 – 19
2ο σετ 25 – 21
3ο σετ 25 – 19
![](https://athlitikoskosmos.gr/wp-content/uploads/2021/07/210858016_124123006461470_8775153747542375549_n.jpg)
![](https://athlitikoskosmos.gr/wp-content/uploads/2021/07/214082719_172258281560592_676171954554747396_n.jpg)
![](https://athlitikoskosmos.gr/wp-content/uploads/2021/07/211237579_546847049647102_1160772359805166912_n.jpg)
![](https://athlitikoskosmos.gr/wp-content/uploads/2021/07/213767322_516349529607140_5048689945484592663_n.jpg)