test
Δευτέρα, 15 Ιουλίου, 2024

Τα αθλητικά στην TV

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας:

 

11:55   ΕΡΤ Sports, COSMOTE SPORT 5 HD 1 
Γκραν Πρι Κωνσταντινούπολης, 3ες ελεύθερες δοκιμές Μηχανοκίνητα

12:30   ΕΡΤ3 
Ιωνικός ΝΦ-Ολυμπιακός Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών

14:30   Novasports 6HD 
DTM: Norisring Μηχανοκίνητα

14:55   ΕΡΤ2, COSMOTE SPORT 5 HD 
2021 – Τουρκικό Γκραν Πρι Κατατακτήριες Δοκιμές Formula 1

15:30   COSMOTE SPORT 4 HD 
Μπαχτσεσεχίρ – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Mπάσκετ

16:00   SDNA TV
Παναθηναϊκός-Χίος Πόλο ανδρών 

16:00   COSMOTE SPORT 3 HD 
Λιθουανία – Βουλγαρία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

16:00   COSMOTE SPORT 2 HD 
Καζακστάν – Βοσνία-Ερζεγοβίνη Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

17:00   ΕΡΤ Sports 1 
Ιωνικός – Άρης Basket League Μπάσκετ

17:00   ΕΡΤ3 Προμηθέας 
Πάτρας – ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ

18:00   Eurosport 1 
Γύρος Βαντέ Ποδηλασία

19:00   COSMOTE SPORT 8 HD 
Αζερμπαϊτζάν – Ιρλανδία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

19:00   COSMOTE SPORT 7 HD 
Φινλανδία – Ουκρανία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

19:00   COSMOTE SPORT 3 HD 
Σκωτία – Ισραήλ  Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

19:00   COSMOTE SPORT 2 HD 
Σουηδία – Κόσοβο Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

19:00   OPEN, Cosmote 
Sport 1 Γεωργία – Ελλάδα Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

19:30   Eurosport 1 
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, ποδηλασίας πίστας Ποδηλασία

20:00   ΕΡΤ3 
ΑΕΚ – Λάρισα Basket League Μπάσκετ

21:00   COSMOTE SPORT 6 HD 
ATP Μαρία Σάκκαρη-Βικτόρια Γκόλουμπιτς Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells Τένις 

21:00   Novasports 4HD 
Ντερτόνα – Μπρίντιζι Lega Basket Serie A Μπάσκετ

21:45   COSMOTE SPORT 5 HD 
Ελβετία – Βόρεια Ιρλανδία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

21:45   COSMOTE SPORT 4 HD 
Τενερίφη – Σαραγόσα ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:45   COSMOTE SPORT 9 HD 
Λουξεμβούργο – Σερβία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

21:45   COSMOTE SPORT 8 HD 
Πολωνία – Σαν Μαρίνο Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

21:45   COSMOTE SPORT 7 HD 
Μολδαβία – Δανία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

21:45   COSMOTE SPORT 3 HD 
Ουγγαρία – Αλβανία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

21:45   COSMOTE SPORT 2 HD 
Ανδόρα – Αγγλία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

22:00   Novasports Prime 
Οβιέδο – Σπόρτινγκ Χιχόν Β’ Ισπανίας Ποδόσφαιρο

23:45   COSMOTE SPORT 8 HD 
UFC Fight Night 2021 Μαρίνα Ροντρίγκεζ – Μακένζι Ντερν

ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ