Πέμπτη, 30 Μαΐου, 2024

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος

Ολοκληρώθηκε πριν από λίγη ώρα η κλήρωση του φετινού πρωταθλήματος στη Γ’ Εθνική για την αγωνιστική σεζόν 2021-22 στα γραφεία της ΕΠΟ, με καθυστέρηση αρκετών ημερών, λόγω των προβλημάτων των μεγαλύτερων κατηγοριών. Η σέντρα του πρωταθλήματος ορίστηκε για τις 24 Οκτωβρίου, ενώ η ολοκλήρωση της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος αναμένεται στις 3 Απριλίου 2022, για να ακολουθήσουν οι αγώνες μπαράζ.

 

Στην κλήρωση δεν συμμετείχε η Καβάλα, ο Ασπρόπυργος και η Ζάκυνθος, οι οποίες δεν δήλωσαν συμμετοχή, παρόλο που η συμμετοχή τους στη Super League 2 είναι μετέωρη. Μόνο η Δόξα Δράμας συμπεριλήφθηκε, καθώς είχε δηλώσει συμμετοχή και πήρε θέση στον 1ο όμιλο.

Οι 81 ομάδες χωρίστηκαν σε 7 ομίλους από τους οποίους θα υποβιβαστούν συνολικά 32 ομάδες. Συγκεκριμένα, από τον 1ο, 2ο και 3ο όμιλο θα υποβιβαστούν 5 ομάδες, από τον 4ο όμιλο θα πέσουν 6 ομάδες, από τον 5ο και 6ο θα υποβιβαστούν 4 ομάδες, ενώ από τον 7ο όμιλο θα πέσουν 3 ομάδες.

Οι 7 πρωταθλητές θα δώσουν αγώνες μπαράζ μετά το τέλος της κανονικής διάρκειας, για να διεκδικήσουν τα 4 εισιτήρια ανόδου στη Super League 2.

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1η αγωνιστική  

Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Πλαγιάς

Δόξα Δράμας – Ορφέας Ξάνθης

Νέστος Χρυσούπολης – Αγροτικός Αστέρας

Αλεξανδρούπολη FC – Εθνικός Σοχού

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Πανδραμαϊκός

Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου

2η αγωνιστική  

Δόξα Δράμας – Θερμαϊκός Θέρμης

Αναγέννηση Πλαγιάς – Νέστος Χρυσούπολης

Ορφέας Ξάνθης – Αλεξανδρούπολη FC

Αγροτικός Αστέρας – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Εθνικός Σοχού – Άρης Αβάτου

Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός

3η αγωνιστική  

Θερμαϊκός Θέρμης – Νέστος Χρυσούπολης

Αλεξανδρούπολη FC – Δόξα Δράμας

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αναγέννηση Πλαγιάς

Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης

Απόλλων Παραλιμνίου – Αγροτικός Αστέρας

Πανδραμαϊκός – Εθνικός Σοχού

4η αγωνιστική  

Αλεξανδρούπολη FC – Θερμαϊκός Θέρμης

Νέστος Χρυσούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Δόξα Δράμας – Άρης Αβάτου

Αναγέννηση Πλαγιάς – Απόλλων Παραλιμνίου

Ορφέας Ξάνθης – Πανδραμαϊκός

Εθνικός Σοχού – Αγροτικός Αστέρας

5η αγωνιστική  

Θερμαϊκός Θέρμης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Άρης Αβάτου – Αλεξανδρούπολη FC

Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης

Πανδραμαϊκός – Δόξα Δράμας

Εθνικός Σοχού – Αναγέννηση Πλαγιάς

Αγροτικός Αστέρας – Ορφέας Ξάνθης

6η αγωνιστική  

Άρης Αβάτου – Θερμαϊκός Θέρμης

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Απόλλων Παραλιμνίου

Αλεξανδρούπολη FC – Πανδραμαϊκός

Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σοχού

Δόξα Δράμας – Αγροτικός Αστέρας

Αναγέννηση Πλαγιάς – Ορφέας Ξάνθης

7η αγωνιστική  

Θερμαϊκός Θέρμης – Απόλλων Παραλιμνίου

Πανδραμαϊκός – Άρης Αβάτου

Εθνικός Σοχού – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Αγροτικός Αστέρας – Αλεξανδρούπολη FC

Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης

Αναγέννηση Πλαγιάς – Δόξα Δράμας

8η αγωνιστική  

Πανδραμαϊκός – Θερμαϊκός Θέρμης

Απόλλων Παραλιμνίου – Εθνικός Σοχού

Άρης Αβάτου – Αγροτικός Αστέρας

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Ορφέας Ξάνθης

Αλεξανδρούπολη FC – Αναγέννηση Πλαγιάς

Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Δράμας

9η αγωνιστική  

Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Σοχού

Αγροτικός Αστέρας – Πανδραμαϊκός

Ορφέας Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου

Αναγέννηση Πλαγιάς – Άρης Αβάτου

Δόξα Δράμας – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Νέστος Χρυσούπολης – Αλεξανδρούπολη FC

10η αγωνιστική  

Αγροτικός Αστέρας – Θερμαϊκός Θέρμης

Εθνικός Σοχού – Ορφέας Ξάνθης

Πανδραμαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς

Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Δράμας

Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αλεξανδρούπολη FC

11η αγωνιστική  

Ορφέας Ξάνθης – Θερμαϊκός Θέρμης

Αναγέννηση Πλαγιάς – Αγροτικός Αστέρας

Δόξα Δράμας – Εθνικός Σοχού

Νέστος Χρυσούπολης – Πανδραμαϊκός

Αλεξανδρούπολη FC – Απόλλων Παραλιμνίου

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Άρης Αβάτου

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1η αγωνιστική  

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Μακεδονικός

Κοζάνη – Εδεσσαϊκός

Ποσειδών Μηχανιώνας – ΑΕ Λευκίμμης

ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Θύελλα Σαρακηνών

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕΠ Κοζάνης

ΑΣ Γιαννιτσά – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

2η αγωνιστική  

Κοζάνη – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Μακεδονικός – Ποσειδών Μηχανιώνας

Εδεσσαϊκός – ΟΦ Αγίου Ματθαίου

ΑΕ Λευκίμμης – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Θύελλα Σαρακηνών – ΑΣ Γιαννιτσά

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – ΑΕΠ Κοζάνης

3η αγωνιστική  

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Ποσειδών Μηχανιώνας

ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Κοζάνη

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μακεδονικός

ΑΣ Γιαννιτσά – Εδεσσαϊκός

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – ΑΕ Λευκίμμης

ΑΕΠ Κοζάνης – Θύελλα Σαρακηνών

4η αγωνιστική  

ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Ποσειδών Μηχανιώνας – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Κοζάνη – ΑΣ Γιαννιτσά

Μακεδονικός – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

Εδεσσαϊκός – ΑΕΠ Κοζάνης

Θύελλα Σαρακηνών – ΑΕ Λευκίμμης

5η αγωνιστική  

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Ηρακλής Αμπελοκήπων

ΑΣ Γιαννιτσά – ΟΦ Αγίου Ματθαίου

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Ποσειδών Μηχανιώνας

ΑΕΠ Κοζάνης – Κοζάνη

Θύελλα Σαρακηνών – Μακεδονικός

ΑΕ Λευκίμμης – Εδεσσαϊκός

6η αγωνιστική  

ΑΣ Γιαννιτσά – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΑΕΠ Κοζάνης

Ποσειδών Μηχανιώνας – Θύελλα Σαρακηνών

Κοζάνη – ΑΕ Λευκίμμης

Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός

7η αγωνιστική  

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

ΑΕΠ Κοζάνης – ΑΣ Γιαννιτσά

Θύελλα Σαρακηνών – Ηρακλής Αμπελοκήπων

ΑΕ Λευκίμμης – ΟΦ Αγίου Ματθαίου

Εδεσσαϊκός – Ποσειδών Μηχανιώνας

Μακεδονικός – Κοζάνη

8η αγωνιστική  

ΑΕΠ Κοζάνης – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Θύελλα Σαρακηνών

ΑΣ Γιαννιτσά – ΑΕ Λευκίμμης

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εδεσσαϊκός

ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Μακεδονικός

Ποσειδών Μηχανιώνας – Κοζάνη

9η αγωνιστική  

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Θύελλα Σαρακηνών

ΑΕ Λευκίμμης – ΑΕΠ Κοζάνης

Εδεσσαϊκός – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

Μακεδονικός – ΑΣ Γιαννιτσά

Κοζάνη – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Ποσειδών Μηχανιώνας – ΟΦ Αγίου Ματθαίου

10η αγωνιστική  

ΑΕ Λευκίμμης – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Θύελλα Σαρακηνών – Εδεσσαϊκός

ΑΕΠ Κοζάνης – Μακεδονικός

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Κοζάνη

ΑΣ Γιαννιτσά – Ποσειδών Μηχανιώνας

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΟΦ Αγίου Ματθαίου

11η αγωνιστική  

Εδεσσαϊκός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Μακεδονικός – ΑΕ Λευκίμμης

Κοζάνη – Θύελλα Σαρακηνών

Ποσειδών Μηχανιώνας – ΑΕΠ Κοζάνης

ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΣ Γιαννιτσά

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1η αγωνιστική  

Νέα Αρτάκη – Ηρακλής Λάρισας

ΠΟ Ελασσόνας – ΠΟ Φήκης

Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Υπάτου

Θησέας Αγριάς – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Αταλάντη – Αμβρυσσέας Διστόμου

Αετός Μακρυχωρίου – Δήμητρα Ευξεινούπολης

2η αγωνιστική  

ΠΟ Ελασσόνας – Νέα Αρτάκη

Ηρακλής Λάρισας – Ατρόμητος Παλαμά

ΠΟ Φήκης – Θησέας Αγριάς

ΑΟ Υπάτου – Αταλάντη

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Αετός Μακρυχωρίου

Δήμητρα Ευξεινούπολης – Αμβρυσσέας Διστόμου

3η αγωνιστική  

Νέα Αρτάκη – Ατρόμητος Παλαμά

Θησέας Αγριάς – ΠΟ Ελασσόνας

Αταλάντη – Ηρακλής Λάρισας

Αετός Μακρυχωρίου – ΠΟ Φήκης

Δήμητρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Υπάτου

Αμβρυσσέας Διστόμου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

4η αγωνιστική  

Θησέας Αγριάς – Νέα Αρτάκη

Ατρόμητος Παλαμά – Αταλάντη

ΠΟ Ελασσόνας – Αετός Μακρυχωρίου

Ηρακλής Λάρισας – Δήμητρα Ευξεινούπολης

ΠΟ Φήκης – Αμβρυσσέας Διστόμου

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΟ Υπάτου

5η αγωνιστική  

Νέα Αρτάκη – Αταλάντη

Αετός Μακρυχωρίου – Θησέας Αγριάς

Δήμητρα Ευξεινούπολης – Ατρόμητος Παλαμά

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΠΟ Ελασσόνας

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Ηρακλής Λάρισας

ΑΟ Υπάτου – ΠΟ Φήκης

6η αγωνιστική  

Αετός Μακρυχωρίου – Νέα Αρτάκη

Αταλάντη – Δήμητρα Ευξεινούπολης

Θησέας Αγριάς – Αμβρυσσέας Διστόμου

Ατρόμητος Παλαμά – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

ΠΟ Ελασσόνας – ΑΟ Υπάτου

Ηρακλής Λάρισας – ΠΟ Φήκης

7η αγωνιστική  

Νέα Αρτάκη – Δήμητρα Ευξεινούπολης

Αμβρυσσέας Διστόμου – Αετός Μακρυχωρίου

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Αταλάντη

ΑΟ Υπάτου – Θησέας Αγριάς

ΠΟ Φήκης – Ατρόμητος Παλαμά

Ηρακλής Λάρισας – ΠΟ Ελασσόνας

8η αγωνιστική  

Αμβρυσσέας Διστόμου – Νέα Αρτάκη

Δήμητρα Ευξεινούπολης – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Αετός Μακρυχωρίου – ΑΟ Υπάτου

Αταλάντη – ΠΟ Φήκης

Θησέας Αγριάς – Ηρακλής Λάρισας

Ατρόμητος Παλαμά – ΠΟ Ελασσόνας

9η αγωνιστική  

Νέα Αρτάκη – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

ΑΟ Υπάτου – Αμβρυσσέας Διστόμου

ΠΟ Φήκης – Δήμητρα Ευξεινούπολης

Ηρακλής Λάρισας – Αετός Μακρυχωρίου

ΠΟ Ελασσόνας – Αταλάντη

Ατρόμητος Παλαμά – Θησέας Αγριάς

10η αγωνιστική  

ΑΟ Υπάτου – Νέα Αρτάκη

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΠΟ Φήκης

Αμβρυσσέας Διστόμου – Ηρακλής Λάρισας

Δήμητρα Ευξεινούπολης – ΠΟ Ελασσόνας

Αετός Μακρυχωρίου – Ατρόμητος Παλαμά

Αταλάντη – Θησέας Αγριάς

11η αγωνιστική  

ΠΟ Φήκης – Νέα Αρτάκη

Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Υπάτου

ΠΟ Ελασσόνας – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Ατρόμητος Παλαμά – Αμβρυσσέας Διστόμου

Θησέας Αγριάς – Δήμητρα Ευξεινούπολης

Αταλάντη – Αετός Μακρυχωρίου

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1η αγωνιστική  

Εθνικός Σκουλικάδου – Αίας Γαστούνης

Διαγόρας Βραχνέικων – Τηλυκράτης

Αναγέννηση Άρτας – Παναιγιάλειος 

Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΟ Διαβολιτσίου

Αχέρων Καναλακίου – Παναχαϊκή

Αμβρακικός Λουτρού – ΠΑΟ Βάρδας

Ρεπό: Παναγρινιακός 

2η αγωνιστική  

Παναγρινιακός  – Εθνικός Σκουλικάδου

Αίας Γαστούνης – Διαγόρας Βραχνέικων

Τηλυκράτης – Ναυπακτιακός Αστέρας

Παναιγιάλειος  – Αχέρων Καναλακίου

ΑΟ Διαβολιτσίου – Αμβρακικός Λουτρού

Παναχαϊκή – ΠΑΟ Βάρδας

Ρεπό: Αναγέννηση Άρτας

3η αγωνιστική  

Εθνικός Σκουλικάδου – Διαγόρας Βραχνέικων

Αναγέννηση Άρτας – Παναγρινιακός 

Ναυπακτιακός Αστέρας – Αίας Γαστούνης

Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης

ΠΑΟ Βάρδας – Παναιγιάλειος 

Παναχαϊκή – ΑΟ Διαβολιτσίου

Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

4η αγωνιστική  

Αναγέννηση Άρτας – Εθνικός Σκουλικάδου

Διαγόρας Βραχνέικων – Ναυπακτιακός Αστέρας

Παναγρινιακός  – Αχέρων Καναλακίου

Αίας Γαστούνης – Αμβρακικός Λουτρού

Τηλυκράτης – Παναχαϊκή

Παναιγιάλειος  – ΑΟ Διαβολιτσίου

Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

5η αγωνιστική  

Εθνικός Σκουλικάδου – Ναυπακτιακός Αστέρας

Αχέρων Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας

Αμβρακικός Λουτρού – Διαγόρας Βραχνέικων

ΠΑΟ Βάρδας – Παναγρινιακός 

Παναχαϊκή – Αίας Γαστούνης

Παναιγιάλειος  – Τηλυκράτης

Ρεπό: ΑΟ Διαβολιτσίου

6η αγωνιστική  

Αχέρων Καναλακίου – Εθνικός Σκουλικάδου

Ναυπακτιακός Αστέρας – Αμβρακικός Λουτρού

Αναγέννηση Άρτας – ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνέικων – Παναχαϊκή

Παναγρινιακός  – ΑΟ Διαβολιτσίου

Αίας Γαστούνης – Παναιγιάλειος 

Ρεπό: Τηλυκράτης

7η αγωνιστική  

Εθνικός Σκουλικάδου – Αμβρακικός Λουτρού

ΠΑΟ Βάρδας – Αχέρων Καναλακίου

Παναχαϊκή – Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΟ Διαβολιτσίου – Αναγέννηση Άρτας

Παναιγιάλειος  – Διαγόρας Βραχνέικων

Τηλυκράτης – Παναγρινιακός 

Ρεπό: Αίας Γαστούνης

8η αγωνιστική  

ΠΑΟ Βάρδας – Εθνικός Σκουλικάδου

Αμβρακικός Λουτρού – Παναχαϊκή

Αχέρων Καναλακίου – ΑΟ Διαβολιτσίου

Ναυπακτιακός Αστέρας – Παναιγιάλειος 

Αναγέννηση Άρτας – Τηλυκράτης

Παναγρινιακός  – Αίας Γαστούνης

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων

9η αγωνιστική  

Εθνικός Σκουλικάδου – Παναχαϊκή

ΑΟ Διαβολιτσίου – ΠΑΟ Βάρδας

Παναιγιάλειος  – Αμβρακικός Λουτρού

Τηλυκράτης – Αχέρων Καναλακίου

Αίας Γαστούνης – Αναγέννηση Άρτας

Διαγόρας Βραχνέικων – Παναγρινιακός 

Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας

10η αγωνιστική  

ΑΟ Διαβολιτσίου – Εθνικός Σκουλικάδου

Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος 

ΠΑΟ Βάρδας – Τηλυκράτης

Αχέρων Καναλακίου – Αίας Γαστούνης

Ναυπακτιακός Αστέρας – Παναγρινιακός 

Αναγέννηση Άρτας – Διαγόρας Βραχνέικων

Ρεπό: Αμβρακικός Λουτρού  

11η αγωνιστική  

Εθνικός Σκουλικάδου – Παναιγιάλειος 

Τηλυκράτης – ΑΟ Διαβολιτσίου

Αίας Γαστούνης – ΠΑΟ Βάρδας

Παναγρινιακός  – Αμβρακικός Λουτρού

Διαγόρας Βραχνέικων – Αχέρων Καναλακίου

Ναυπακτιακός Αστέρας – Αναγέννηση Άρτας

Ρεπό: Παναχαϊκή

12η αγωνιστική  

Τηλυκράτης – Εθνικός Σκουλικάδου

ΑΟ Διαβολιτσίου – Αίας Γαστούνης

Παναχαϊκή – Παναγρινιακός 

ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνέικων

Αμβρακικός Λουτρού – Αναγέννηση Άρτας

Αχέρων Καναλακίου – Ναυπακτιακός Αστέρας

Ρεπό: Παναιγιάλειος 

13η αγωνιστική  

Αίας Γαστούνης – Τηλυκράτης

Παναγρινιακός  – Παναιγιάλειος 

Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΟ Διαβολιτσίου

Αναγέννηση Άρτας – Παναχαϊκή

Ναυπακτιακός Αστέρας – ΠΑΟ Βάρδας

Αμβρακικός Λουτρού – Αχέρων Καναλακίου

Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1η αγωνιστική  

Άρης Σκάλας – Ερμιονίδα

Παναρκαδικός – Άγιος Ιερόθεος

Σαντορίνη – Ερμής Μελιγούς

ΑΕ Μυκόνου – Ηλιούπολη

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου – Φωστήρας

Ρεπό: Χαραυγιακός

2η αγωνιστική  

Χαραυγιακός – Άρης Σκάλας

Ερμιονίδα – Παναρκαδικός

Άγιος Ιερόθεος – ΑΕ Μυκόνου

Ερμής Μελιγούς – Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

Φωστήρας – Ηλιούπολη

Ρεπό: – Σαντορίνη

3η αγωνιστική  

Άρης Σκάλας – Παναρκαδικός

Σαντορίνη – Χαραυγιακός

ΑΕ Μυκόνου – Ερμιονίδα

Φωστήρας – Άγιος Ιερόθεος

Ηλιούπολη – Ερμής Μελιγούς

Ρεπό: Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

4η αγωνιστική  

Σαντορίνη – Άρης Σκάλας

Παναρκαδικός – ΑΕ Μυκόνου

Χαραυγιακός – Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

Ερμιονίδα – Φωστήρας

Ερμής Μελιγούς – Άγιος Ιερόθεος

Ρεπό: Ηλιούπολη

5η αγωνιστική  

Άρης Σκάλας – ΑΕ Μυκόνου

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου – Σαντορίνη

Φωστήρας – Παναρκαδικός

Ηλιούπολη – Χαραυγιακός

Ερμής Μελιγούς – Ερμιονίδα

Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

6η αγωνιστική  

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου – Άρης Σκάλας

ΑΕ Μυκόνου – Φωστήρας

Σαντορίνη – Ηλιούπολη

Παναρκαδικός – Ερμής Μελιγούς

Χαραυγιακός – Άγιος Ιερόθεος

Ρεπό: Ερμιονίδα

7η αγωνιστική  

Άρης Σκάλας – Φωστήρας

Ηλιούπολη – Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

Ερμής Μελιγούς – ΑΕ Μυκόνου

Άγιος Ιερόθεος – Σαντορίνη

Ερμιονίδα – Χαραυγιακός

Ρεπό: Παναρκαδικός

8η αγωνιστική  

Ηλιούπολη – Άρης Σκάλας

Φωστήρας – Ερμής Μελιγούς

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου – Άγιος Ιερόθεος

Σαντορίνη – Ερμιονίδα

Παναρκαδικός – Χαραυγιακός

Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου

9η αγωνιστική  

Άρης Σκάλας – Ερμής Μελιγούς

Άγιος Ιερόθεος – Ηλιούπολη

Ερμιονίδα – Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

Χαραυγιακός – ΑΕ Μυκόνου

Παναρκαδικός – Σαντορίνη

Ρεπό: Φωστήρας

10η αγωνιστική  

Άγιος Ιερόθεος – Άρης Σκάλας

Ηλιούπολη – Ερμιονίδα

Φωστήρας – Χαραυγιακός

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου – Παναρκαδικός

ΑΕ Μυκόνου – Σαντορίνη

Ρεπό: Ερμής Μελιγούς

11η αγωνιστική  

Ερμιονίδα – Άγιος Ιερόθεος

Χαραυγιακός – Ερμής Μελιγούς

Παναρκαδικός – Ηλιούπολη

Σαντορίνη – Φωστήρας

ΑΕ Μυκόνου – Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

Ρεπό: Άρης Σκάλας

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1η αγωνιστική  

Αιολικός – Κερατσίνι

Πανελευσινιακός – Εθνικός

Αήττητος Σπάτων – Κυανούς Αστέρας Βάρης

Θύελλα Ραφήνας – Προοδευτική

Αίας Σαλαμίνας – ΑΟ Πυλίου Κω

Ρεπό: ΑΟ Καραβάς

2η αγωνιστική  

ΑΟ Καραβάς – Αιολικός

Κερατσίνι – Πανελευσινιακός

Εθνικός – Θύελλα Ραφήνας

Κυανούς Αστέρας Βάρης – Αίας Σαλαμίνας

ΑΟ Πυλίου Κω – Προοδευτική

Ρεπό: – Αήττητος Σπάτων

3η αγωνιστική  

Αιολικός – Πανελευσινιακός

Αήττητος Σπάτων – ΑΟ Καραβάς

Θύελλα Ραφήνας – Κερατσίνι

ΑΟ Πυλίου Κω – Εθνικός

Προοδευτική – Κυανούς Αστέρας Βάρης

Ρεπό: Αίας Σαλαμίνας

4η αγωνιστική  

Αήττητος Σπάτων – Αιολικός

Πανελευσινιακός – Θύελλα Ραφήνας

ΑΟ Καραβάς – Αίας Σαλαμίνας

Κερατσίνι – ΑΟ Πυλίου Κω

Κυανούς Αστέρας Βάρης – Εθνικός

Ρεπό: Προοδευτική

5η αγωνιστική  

Αιολικός – Θύελλα Ραφήνας

Αίας Σαλαμίνας – Αήττητος Σπάτων

ΑΟ Πυλίου Κω – Πανελευσινιακός

Προοδευτική – ΑΟ Καραβάς

Κυανούς Αστέρας Βάρης – Κερατσίνι

Ρεπό: Εθνικός

6η αγωνιστική  

Αίας Σαλαμίνας – Αιολικός

Θύελλα Ραφήνας – ΑΟ Πυλίου Κω

Αήττητος Σπάτων – Προοδευτική

Πανελευσινιακός – Κυανούς Αστέρας Βάρης

ΑΟ Καραβάς – Εθνικός

Ρεπό: Κερατσίνι

7η αγωνιστική  

Αιολικός – ΑΟ Πυλίου Κω

Προοδευτική – Αίας Σαλαμίνας

Κυανούς Αστέρας Βάρης – Θύελλα Ραφήνας

Εθνικός – Αήττητος Σπάτων

Κερατσίνι – ΑΟ Καραβάς

Ρεπό: Πανελευσινιακός

8η αγωνιστική  

Προοδευτική – Αιολικός

ΑΟ Πυλίου Κω – Κυανούς Αστέρας Βάρης

Αίας Σαλαμίνας – Εθνικός

Αήττητος Σπάτων – Κερατσίνι

Πανελευσινιακός – ΑΟ Καραβάς

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

9η αγωνιστική  

Αιολικός – Κυανούς Αστέρας Βάρης

Εθνικός – Προοδευτική

Κερατσίνι – Αίας Σαλαμίνας

ΑΟ Καραβάς – Θύελλα Ραφήνας

Πανελευσινιακός – Αήττητος Σπάτων

Ρεπό: ΑΟ Πυλίου Κω

10η αγωνιστική  

Εθνικός – Αιολικός

Προοδευτική – Κερατσίνι

ΑΟ Πυλίου Κω – ΑΟ Καραβάς

Αίας Σαλαμίνας – Πανελευσινιακός

Θύελλα Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων

Ρεπό: Κυανούς Αστέρας Βάρης

11η αγωνιστική  

Κερατσίνι – Εθνικός

ΑΟ Καραβάς – Κυανούς Αστέρας Βάρης

Πανελευσινιακός – Προοδευτική

Αήττητος Σπάτων – ΑΟ Πυλίου Κω

Θύελλα Ραφήνας – Αίας Σαλαμίνας

Ρεπό: Αιολικός

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1η αγωνιστική  

ΠΑΟ Ρουφ – ΑΕ Νεάπολης

Άρης Σούδας – ΑΟ Πόρου

Ατσαλένιος – Αναγέννηση Ιεράπετρας

Γιούχτας – Πανιώνιος

Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Αγίου Νικολάου

2η αγωνιστική  

ΑΕ Νεάπολης – Άρης Σούδας

Αλμυρός Γαζίου – ΠΑΟ Ρουφ

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Πανιώνιος

ΑΟ Πόρου – Γιούχτας

ΑΟ Αγίου Νικολάου – Ατσαλένιος

3η αγωνιστική  

ΠΑΟ Ρουφ – Άρης Σούδας

Ατσαλένιος – Αλμυρός Γαζίου

Γιούχτας – ΑΕ Νεάπολης

Αναγέννηση Ιεράπετρας – ΑΟ Πόρου

Πανιώνιος – ΑΟ Αγίου Νικολάου

4η αγωνιστική  

ΑΕ Νεάπολης – Αναγέννηση Ιεράπετρας

Αλμυρός Γαζίου – Πανιώνιος

Άρης Σούδας – Γιούχτας

Ατσαλένιος – ΠΑΟ Ρουφ

ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΑΟ Πόρου

5η αγωνιστική  

ΠΑΟ Ρουφ – Γιούχτας

Πανιώνιος – Ατσαλένιος

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Άρης Σούδας

ΑΟ Πόρου – Αλμυρός Γαζίου

ΑΕ Νεάπολης – ΑΟ Αγίου Νικολάου

6η αγωνιστική  

Αλμυρός Γαζίου – ΑΕ Νεάπολης

Ατσαλένιος – ΑΟ Πόρου

Γιούχτας – Αναγέννηση Ιεράπετρας

Πανιώνιος – ΠΑΟ Ρουφ

ΑΟ Αγίου Νικολάου – Άρης Σούδας

7η αγωνιστική  

ΑΕ Νεάπολης – Ατσαλένιος

Άρης Σούδας – Αλμυρός Γαζίου

Αναγέννηση Ιεράπετρας – ΠΑΟ Ρουφ

ΑΟ Πόρου – Πανιώνιος

ΑΟ Αγίου Νικολάου – Γιούχτας   

8η αγωνιστική  

ΠΑΟ Ρουφ – ΑΟ Πόρου

Ατσαλένιος – Άρης Σούδας

Γιούχτας – Αλμυρός Γαζίου

Πανιώνιος – ΑΕ Νεάπολης

ΑΟ Αγίου Νικολάου – Αναγέννηση Ιεράπετρας

9η αγωνιστική  

Αλμυρός Γαζίου – Αναγέννηση Ιεράπετρας

Άρης Σούδας – Πανιώνιος

Γιούχτας – Ατσαλένιος

ΑΟ Πόρου – ΑΕ Νεάπολης

ΠΑΟ Ρουφ – ΑΟ Αγίου Νικολάου

ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ