test
Δευτέρα, 15 Ιουλίου, 2024

Τα αθλητικά στην TV

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας:

 

13:30 COSMOTE SPORT 3 HD   Κάλιαρι – Σαμπντόρια Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD   Λοκομοτίβ Κουμπάν – Ζενίτ VTB League

14:00 Eurosport 2   Motocross Ισπανία

14:00 Novasports Start   Σουόνσι – Κάρντιφ EFL Championship

14:00 Novasports 2HD   Τρουά – Νις Ligue 1

14:30 Novasports 4HD   Σεντ Τρούιντεν – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα

14:30 Novasports 3HD   Ντάρμσταντ – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

14:45 Eurosport 1   Home Nations Series| Οπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ

15:00 Novasports 1HD   Βαγιεκάνο – Έλτσε La Liga

15:30 COSMOTE SPORT 4 HD   Τουρκ Τέλεκομ – Νταρουσάφακα Τουρκικό Πρωτάθλημα

15:50 COSMOTE SPORT 7 HD   Rallycross Πορτογαλία – World RX/RX1/RX3

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD   Ουντινέζε – Μπολόνια Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD   Τζένοα – Σασουόλο Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD   Έμπολι – Αταλάντα Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD   Έβερτον – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ

16:00 Eurosport 2   Motocross Ισπανία

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD   Παναιτωλικός – ΟΦΗ Super League

16:00 Novasports Prime   ΠΑΟΚ – Βόλος Super League

16:30 Novasports 2HD   Λεβερκούζεν – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

16:35 COSMOTE SPORT 7 HD   Rallycross Πορτογαλία – World RX/RX1/Kartcross

17:00 ΕΡΤ3   Ολυμπιακός – Προμηθέας Basket League

17:15 Novasports 1HD   Θέλτα – Σεβίλλη La Liga

17:30 Eurosport 2   Πρωτάθλημα Ηλεκτρικών Αυτοκινήτων Τουρισμού: Παγκόσμιο Κύπελλο Μηχανοκίνητα

18:00 Novasports 4HD   Μονπελιέ – Λανς Ligue 1

18:30 COSMOTE SPORT 3 HD   Νιουκάσλ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ

18:30 Novasports 3HD   Άουγκσμπουργκ – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD   Rallycross

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD   Νάπολι – Τορίνο Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD   Μπασκόνια – Τενερίφη ACB Liga Endesa

19:30 Eurosport 2   Superbike Αργεντινή Μηχανοκίνητα

19:30 Novasports 5HD   Σαρλερουά – Γκενκ Βελγικό πρωτάθλημα

19:30 Novasports 1HD   Βιγιαρεάλ – Οσασούνα La Liga

20:00 ΕΡΤ3   Λάρισα-Λαύριο Basket League

20:05 Novasports Start   Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς – Νιου Γιορκ Σίτι MLS

20:30 COSMOTE SPORT 1 HD   ΑΕΚ – Ατρόμητος Αθηνών Super League

20:30 Novasports Prime   ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός Super League

20:45 Eurosport 1   Home Nations Series| Οπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ

20:50 Eurosport 2   Superbike Αργεντινή

21:30 Novasports 6HD   Eagle FC MMA

21:30 Novasports 4HD   Τσιταντέλα – ΣΠΑΛ Serie B

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD   Γιουβέντους – Ρόμα Serie A

21:45 Novasports 2HD   Μαρσέιγ – Λοριάν Ligue 1

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD   Σικάγο Σκάι – Φοίνιξ Μέρκιουρι WNBA

22:00 Novasports 1HD   Μπαρτσελόνα – Βαλένθια La Liga

23:00 COSMOTE SPORT 6 HD   WTA 1000 Indian Wells

ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ