test
Σάββατο, 13 Ιουλίου, 2024

Τα αθλητικά στην TV

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας:

 

13:30   COSMOTE SPORT 6 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

13:30   COSMOTE SPORT 3 HD Αταλάντα – Ουντινέζε Serie A Ποδόσφαιρο

14:00   COSMOTE SPORT 9 HD Σεντ Μίρεν – Ρέιντζερς Scottish Premiership Ποδόσφαιρο

14:00   Novasports 4HD Νις – Λιόν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

14:30   COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2021 Μηχανοκίνητα

14:30   Novasports 6HD Αντβέρπ – Κλαμπ Μπριζ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30   Novasports 3HD Ζαντχάουζεν – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

15:00   Novasports 1HD Σεβίλλη – Λεβάντε La Liga Ποδόσφαιρο

15:30   Novasports 5HD Καμπούρ – Φέγενορντ Eredivisie Ποδόσφαιρο

16:00   COSMOTE SPORT 5 HD Φιορεντίνα – Κάλιαρι Serie A Ποδόσφαιρο

16:00   COSMOTE SPORT 8 HD Βερόνα – Λάτσιο Serie A Ποδόσφαιρο

16:00   COSMOTE SPORT 3 HD Γουέστ Χαμ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00   COSMOTE SPORT 1 HD Βόλος ΝΠΣ – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

16:00   Novasports 2HD Άρης – Παναιτωλικός Super League Ποδόσφαιρο

16:30   Novasports 3HD Κολωνία – Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

17:00   COSMOTE SPORT 9 HD Extreme-E 2021 Σαρδηνία, Ιταλία – Αγώνας

17:00   ΕΡΤ3 Ηρακλής – Ολυμπιακός Basket League Μπάσκετ

17:00  ΕΡΤ Sports 1 Λαύριο – Απόλλων Πάτρας Basket League Μπάσκετ

17:15   Novasports Prime Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης La Liga Ποδόσφαιρο 

 

17:30   COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2021 Antwerp European Open Τένις

17:45   Novasports 5HD Άγιαξ – Αϊντχοφεν Eredivisie Ποδόσφαιρο

18:00   Novasports 4HD Μονακό – Μονπελιέ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

18:15   COSMOTE SPORT 2 HD ΟΦΗ – ΠΑΣ Λαμία Super League Ποδόσφαιρο

18:30   COSMOTE SPORT 3 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

18:30   Novasports 2HD Στουτγάρδη – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00   COSMOTE SPORT 5 HD W Series 2021 Όστιν, ΗΠΑ – 2ος αγώνας

19:00   COSMOTE SPORT 7 HD Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης – Σπαρτάκ Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:00   COSMOTE SPORT 1 HD Ρόμα – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

19:00   ΕΡΤ Sports 2 Απονομή Βραβείων Ολυμπιακών Αγώνων 2020, Ηράκλειο Τελετές

19:30   COSMOTE SPORT 9 HD Μάλαγα – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa Μπάσκετ

19:30   Novasports 6HD Γκενκ – Γάνδη Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30   Novasports 1HD Μπέτις – Βαγιεκάνο La Liga Ποδόσφαιρο

20:00   COSMOTE SPORT 8 HD Βιζέλα – Μπενφίκα Liga Portugal Ποδόσφαιρο

20:00   ΕΡΤ3 Περιστέρι – ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League Ποδόσφαιρο

20:30   Novasports 3HD Μπόχουμ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga Ποδόσφαιρο

20:30   Novasports Prime Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Super League Ποδόσφαιρο

21:30   Novasports 5HD ΣΠΑΛ – Κόμο Serie B Ποδόσφαιρο

21:45   COSMOTE SPORT 2 HD Ίντερ – Γιουβέντους Serie A Ποδόσφαιρο 

21:45   Novasports 2HD Μαρσέιγ – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1  Ποδόσφαιρο

22:00   COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 – Grand Prix ΗΠΑ Όστιν Formula 1

22:00  Novasports 1HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Σοσιεδάδ La Liga Ποδόσφαιρο

23:00   COSMOTE SPORT 4 HD Μπρούκλιν Νετς – Σάρλοτ Χόρνετς NBA Mπάσκετ

Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ