asd
Δευτέρα, 15 Ιουλίου, 2024

Το πρόγραμμα των αγώνων της Ε.Π.Σ.Μ για το Σαββατοκύριακο 6-7/11

ΣΑΒΒΑΤΟ 06.11.2021

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΜΑΣ Αγχιάλου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Νίκη Ευκαρπίας – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Αίας Ευόσμου – Κανονιέρηδες

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Πανόραμα – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ακρίτες Συκεών – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Μακεδονικός Λητής – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο:Λητής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Μελιτέας – ΠΑΟΔ

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΑΟΚ – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντίνος – Γιατρός:

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:

Νίκη Μεσημερίου – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Θρίαμβος Παρθενίου – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Παρθενίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:

Ομόνοια Σίνδου – Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Μαγνησιακός ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Ρουβίκωνας – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ. του Ελευθ. – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Μετεώρων – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Αριστοτέλης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χύτας Κωνσταντίνος – Γιατρός:

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο:Πλαγιαρίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 07.11.2021

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————

Δόξα Πενταλόφου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ιωνικός – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:

Θύελλα Περιστερώνα – Καμπανιακός

Γήπεδο:Περιστερώνας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Θεοχαρίδης Δημήτριος – Γιατρός:

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————

Αετός Βασιλικών – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΟ Καρδίας – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Παύλος Μελάς – Μαραθώνας

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χαίτας Γεώργιος – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:

Ελευθεριακός – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Εθνικός Πυλαίας – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:

Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Αρης Καβαλαρίου – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:

Μακεδονικός Ασκού – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο:Ασκού – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Δόξα Αγ.Παύλου – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Ρυσίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Φίλιππος Ελεούσας – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΜΣ Νικόπολη – Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Ατλας Μενεμένης – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ενωση Συκεών – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο:Πέντε Βρυσών – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Εθνικός Λαγυνών – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χατζηευαγγέλου Αγγελος – Γιατρός:

Αστραπή Μεσαίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Ιωάννης Παπάφης – ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Πέρα – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Απόλλων Καλαμαριάς – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο:Απόλλωνα Καλαμαριάς – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
ΠΑΥΛΟΣ ΤΣΟΥΛΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΤΣΟΥΛΗΣ
Αθλητικός Αρθρογράφος

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ