test
Τρίτη, 18 Ιουνίου, 2024

Τα αθλητικά στην TV

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας:

 

13:00   COSMOTE SPORT 8 HD Ούνικς Καζάν – ΤΣΣΚΑ Μόσχας VTB United League Μπάσκετ

13:05   COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2021 Grande Premio do Algarve – Αγώνας

13:30   COSMOTE SPORT 1 HDΒενέτσια – Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο

14:00   COSMOTE SPORT 2 HD Νταντί – Σέλτικ Scottish Premiership Ποδόσφαιρο

14:00   Eurosport 2 Motocross Λομβαρδία Μηχανοκίνητα

14:00   Novasports 2HD Μαρσέιγ – Μετς Ligue 1 Ποδόσφαιρο

14:30   COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2021 Grande Premio do Algarve – Αγώνας

14:30   Novasports 5HD Κλαμπ Μπριζ – Σταντάρ Λιέγης Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30   Novasports 3HD Ζανκτ Πάουλι – Ζαντχάουζεν Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:45   Eurosport 1 Home Nations Series | Αγγλικό Οπεν Σνούκερ

15:00   Novasports Start Λέτσε – Πάρμα Serie B Ποδόσφαιρο

15:00   Novasports 1HD Βιγιαρεάλ – Χετάφε La Liga Ποδόσφαιρο

15:00   Novasports Prime Αστέρας Τρίπολης – Λαμία Super League

15:30   Novasports 4HD Φορτούνα Σιτάρντ – Αϊντχόφεν Eredivisie Ποδόσφαιρο

16:00   COSMOTE SPORT 5 HD Έβερτον – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00   COSMOTE SPORT 9 HD Ουντινέζε – Σασουόλο Serie A Ποδόσφαιρο

16:00   COSMOTE SPORT 8 HD Λιντς – Λέστερ Serie A Ποδόσφαιρο

16:00   COSMOTE SPORT 6 HD Τζόκοβιτς-Μεντβέντεφ Τελικός ATP Masters 1000 Rolex Paris Τένις

16:00   COSMOTE SPORT 3 HD Σαμπντόρια – Μπολόνια Serie A Ποδόσφαιρο

16:00   COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:15   COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2021 Grande Premio do Algarve – Αγώνας

16:15   Eurosport 1 Μαραθώνιος Νέας Υόρκης Μαραθώνιος

16:30   Novasports 3HD Χέρτα – Λεβερκούζεν Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00   COSMOTE SPORT 4 HD Γιάλοβασπορ – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00   ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League Μπάσκετ

17:00   ΕΡΤ Sports 2 Ηρακλής – Απόλλων Πάτρας Basket League Μπάσκετ

17:15   COSMOTE SPORT 2 HD Βόλος ΝΠΣ – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

17:15   Novasports 2HD Βαλένθια – Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga Ποδόσφαιρο

17:30   ΕΡΤ Sports 1 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κολύμβησης 25μ. Κολύμβηση

17:45   Novasports 4HD Φέγενορντ – Αλκμααρ Eredivisie Ποδόσφαιρο

18:05   Novasports Start Νις – Μονπελιέ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

18:30   COSMOTE SPORT 3 HD Γουέστ Χαμ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

18:30   Novasports 5HD Κρεμόνα – Αρμάνι Μιλάνο Lega Basket Serie A Μπάσκετ

18:30   Novasports 3HD Κολωνία – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00   COSMOTE SPORT 9 HD Σάντα Κλάρα – Πόρτο Liga Portugal Ποδόσφαιρο

19:00   COSMOTE SPORT 8 HD Νάπολι – Βερόνα Serie A Ποδόσφαιρο

19:00   COSMOTE SPORT 7 HD Λάτσιο – Σαλερνιτάνα Serie A Ποδόσφαιρο

19:30   COSMOTE SPORT 4 HD Μπασκόνια – Μάλαγα ACB Liga Endesa Μπάσκετ

19:30    COSMOTE SPORT 1 HD Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ Super League Ποδόσφαιρο

19:30   Novasports News Μαγιόρκα – Ελτσε La Liga Ποδόσφαιρο

19:30   Novasports 6HD Αντβέρπ – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30   Novasports 1HD Οσασούνα – Ρεάλ Σοσιέδαδ La Liga Ποδόσφαιρο

19:30   Novasports Prime Ολυμπιακός – Ιωνικός Super League Ποδόσφαιρο

20:00   ΕΡΤ3 Περιστέρι – Ολυμπιακός Basket League Μπάσκετ

20:30   Novasports 3HD Γκρόιτερ Φιρτ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga Ποδόσφαιρο

20:45   Eurosport 1 Home Nations Series | Αγγλικό Οπεν Σνούκερ

21:00   ΕΡΤ2 – COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 – Grand Prix Μεξικό Αγώνας

21:00   COSMOTE SPORT 3 HD Πάκος Φερέιρα – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga Portugal Ποδόσφαιρο

21:00   Eurosport 2 PGA Tour Γκολφ

21:00   Novasports 4HD Άγιαξ – Γκόου Αχέντ Ιγκλς Eredivisie Ποδόσφαιρο

21:45   COSMOTE SPORT 2 HD Μίλαν – Ίντερ Serie A Ποδόσφαιρο

21:45   Novasports 2HD Ρεν – Λιόν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00   Novasports 1HD Μπέτις – Σεβίλλη La Liga Ποδόσφαιρο

22:30   COSMOTE SPORT 4 HD Τορόντο Ράπτορς – Μπρούκλιν Νετς NBA Μπάσκετ

22:45   Novasports 5HD Μόντρεαλ – Ορλάντο MLS Ποδόσφαιρο

23:15   COSMOTE SPORT 9 HD Μπενφίκα – Μπράγκα Liga Portugal Ποδόσφαιρο

ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ