test
Δευτέρα, 15 Ιουλίου, 2024

Τα αθλητικά στην TV

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας:

 

13:00   ΕΡΤ Sports 1
Formula 1, Γκραν Πρι Κατάρ, ελεύθερα δοκιμαστικά 3 Μηχανοκίνητα

13:05   COSMOTE SPORT 8 HD
WRC 2021 SS11 Selvino 2, Μόντσα

14:00   Eurosport 2
Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ

14:15   Eurosport 1
Αλπικό Σκι Levi – Γυναίκες Σκι

14:30   COSMOTE SPORT 1 HD
Λέστερ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30   Novasports 2HD
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Κόβεντρι EFL Championship Ποδόσφαιρο

15:00   COSMOTE SPORT 6 HD
Μεντβέντεφ-Ρούουντ Nitto ATP Finals Τορίνο 2021 1ος ημιτελικός Τένις

15:00   COSMOTE SPORT 3 HD
Βόλος ΝΠΣ – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

15:00   ONE Channel
Ολυμπιακός Β’ – ΑΕΛ Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00   Novasports 1HD
Θέλτα – Βιγιαρεάλ La Liga Ποδόσφαιρο

15:55   ΕΡΤ2-COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2021 – Γκραν Πρι Κατάρ Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00   COSMOTE SPORT 2 HD
Αταλάντα – Σπέτσια Serie A Ποδόσφαιρο

16:10   Eurosport 2
Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ

16:30   Novasports 3HD
Ντόρτμουντ – Στουτγάρδη Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30   Novasports Start
Αρμίνια Μπίλεφελντ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30   Novasports 6HD
Γκλάντμπαχ – Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30   Novasports 5HD
Χόφενχαϊμ – Λειψία Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30   Novasports 4HD
Λεβερκούζεν – Μπόχουμ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:50   Eurosport 1
Άλμα με σκι Νίζνι Ταγκίλ – Άνδρες Σκι

17:00   SDNA TV
Παναθηναϊκός – ΑΟ Θήρας Volley League Γυναικών

17:00   COSMOTE SPORT 4 HD
Γουότφορντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00   COSMOTE SPORT 9 HD
Γουλβς – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00   COSMOTE SPORT 8 HD
Νόριτς – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00   COSMOTE SPORT 7 HD
Νιούκαστλ – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00   ΕΡΤ3
Περιστέρι – Απόλλων Πάτρας Basket League Μπάσκετ

17:00   ΕΡΤ Sports 2
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Volley League Ανδρών Βόλεϊ

17:00   ΕΡΤ Sports 1
Προμηθέας – Κολοσσός Ρόδου Basket League Μπάσκετ

17:15   Novasports 1HD
Σεβίλλη – Αλαβές La Liga Ποδόσφαιρο

17:30   Novasports News
Αϊντχόφεν – Φίτεσε Eredivisie Ποδόσφαιρο

18:00   Star Κεντρικής Ελλάδας
ΑΟ Λαμίας – ΠΑΟΚ Βόλεϊ

18:00   Eurosport 2
Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ

18:00   Novasports 2HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Ναντ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

18:45   Eurosport 2
Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ

19:00   COSMOTE SPORT 3 HD
Λάτσιο – Γιουβέντους Serie A Ποδόσφαιρο

19:15   COSMOTE SPORT 7 HD
Σέλτικ – Σεντ Τζόνστον Premier Sports Cup

19:30   COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30   COSMOTE SPORT 2 HD
Ιωνικός – Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο

19:30   Novasports 3HD
Ουνιόν Βερολίνου – Χέρτα Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30   Novasports 1HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Οσασούνα La Liga Ποδόσφαιρο

19:30   Novasports Prime
Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα Super League Ποδόσφαιρο

20:00   SDNA TV
Παναθηναϊκός – Φοίνικας Σύρου Volley League Ανδρών

20:00   Eurosport 2
PGA Tour Γκολφ

20:00   ΕΡΤ3
Λαύριο – ΑΕΚ Basket League Μπάσκετ

21:00   Eurosport 1
Global Champions Tour Ιππασία

21:30   Novasports 5HD
Φιλαδέλφεια – Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς MLS Ποδόσφαιρο

21:30   Novasports 3HD
Βέρντερ Βρέμης – Σάλκε Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45   COSMOTE SPORT 9 HD
Τενερίφη – Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:45   COSMOTE SPORT 3 HD
Φιορεντίνα – Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο

22:00   COSMOTE SPORT 8 HD
Ατλέτικο Παραναένσε – Μπραγκαντίνο Copa Sudamericana Ποδόσφαιρο

22:00   COSMOTE SPORT 6 HD
Τζόκοβιτς-Ζβέρεφ Nitto ATP Finals Τορίνο 2021 2ος ημιτελικός  Τένις

22:00   Novasports 2HD
Ρεν – Μονπελιέ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00   Novasports 1HD
Μπαρτσελόνα – Εσπανιόλ La Liga Ποδόσφαιρο

23:30   Eurosport 1
Global Champions Tour Ιππασία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ