Free Porn
xbporn
Δευτέρα, 15 Ιουλίου, 2024

Τα αθλητικά στην TV

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας:

 

13:30   COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπέτις ACB Liga Endesa Μπάσκετ

13:30   COSMOTE SPORT 2 HD Σασουόλο – Κάλιαρι Serie A Ποδόσφαιρο

14:00   Novasports 6HD Ντέρμπι – Μπόρνμουθ EFL Championship Ποδόσφαιρο

14:00   Novasports 2HD Μπρεστ – Λανς Ligue 1 Ποδόσφαιρο

14:20   Eurosport 1 Αλπικό σκι Levi | Γυναίκες Σκι

14:30   Novasports 5HD Άντερλεχτ – Κόρτραϊκ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30   Novasports 3HD Χάιντενχαϊμ – Χολστάιν Κίελ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

15:00   Eurosport 2 Πατινάζ ταχύτητας μικρής πίστας Πατινάζ

15:00   Novasports 1HD Χετάφε – Κάντιθ La Liga Ποδόσφαιρο

15:00   ΕΡΤ Sports 1 Κόροιβος – Τρίτων Α2 Μπάσκετ

15:30   Novasports 4HD Φέγενορντ – Τσβόλε Eredivisie Ποδόσφαιρο

16:00   EΡΤ2- COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 – Γκραν Πρι Κατάρ Αγώνας

16:00   COSMOTE SPORT 7 HD Σαλερνιτάνα – Σαμπντόρια Serie A Ποδόσφαιρο

16:00   COSMOTE SPORT 3 HD Μπολόνια – Βενέτσια Serie A Ποδόσφαιρο

16:00   COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:30   Novasports Prime Φράιμπουργκ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:50   Eurosport 1Άλμα με σκι Νίζνι Ταγκίλ | Άνδρες Σκι

17:00   Novasports 5HD Σεντ Τρούιντεν – Αντβέρπ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15   COSMOTE SPORT 2 HD Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης Super League Ποδόσφαιρο

17:15   Novasports 1HD Γρανάδα – Ρεάλ Μαδρίτης La Liga Ποδόσφαιρο

17:45   Novasports 4HD Βάαλβαϊκ – Άγιαξ Eredivisie Ποδόσφαιρο

18:00   COSMOTE SPORT 9 HD Ρέιντζερς – Χιμπέρνιαν Premier Sports Cup Ποδόσφαιρο

18:00   COSMOTE SPORT 6 HD Nitto ATP Finals Τορίνο 2021 Τελικός Τένις

18:05   Novasports 2HD Κλερμόν – Νις Ligue 1 Ποδόσφαιρο

18:30   COSMOTE SPORT 7 HD Τότεναμ – Λιντς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

18:30   Novasports Start Αρμάνι Μιλάνο – Τρεβίζο Lega Basket Serie A Μπάσκετ

18:30   Novasports 3HD Μάιντς – Κολωνία Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00   COSMOTE SPORT 3 HD Ίντερ – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

19:30   COSMOTE SPORT 1 HD ΑΕΚ – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

19:30   Novasports 1HD Έλτσε – Μπέτις La Liga Ποδόσφαιρο

19:30   Novasports Prime Ατρόμητος – ΠΑΟΚ Super League Ποδόσφαιρο

20:00   Eurosport 2 PGA Tour Γκολφ

20:00   ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – Λάρισα Basket League Μπάσκετ

21:00   COSMOTE SPORT 8 HD Μπεσίκτας – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

21:00   COSMOTE SPORT 7 HD Μπούργκος – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:00   Novasports 4HD Βίρτους Μπολόνια – Μπρίντιζι Lega Basket Serie A Μπάσκετ

21:30   Novasports Start Πίζα – Μπενεβέντο Serie B

21:45   COSMOTE SPORT 2 HD Τζένοα – Ρόμα Serie A

21:45   Novasports 2HD Λιόν – Μαρσέιγ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00   Novasports 1HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Βαλένθια La Liga Ποδόσφαιρο

22:15   Novasports 3HD Νιου Γιορκ Σίτι – Ατλάντα MLS Ποδόσφαιρο

22:30   COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Κλίπερς – Ντάλας Μάβερικς NBA Μπάσκετ

ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ