test
Τετάρτη, 19 Ιουνίου, 2024

Πρόγραμμα αγώνων Α-Α1 ΕΠΣΜ για το Σαββατοκύριακο (05/02)

ΣΑΒΒΑΤΟ (05/02)

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας                                                          Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.30

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Φοίνικας Πολίχνης – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική) 

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 16.00

ΜΑΣ Αγχιάλου – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 15.30

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική) 

Νίκη Ευκαρπίας – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.30

ΑΣ Νεάπολης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 15.30

Αίας Ευόσμου – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική) 

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.30

Πανόραμα – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.30

Αρης Θεσσαλονίκης – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) 

ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

ΑΕ Κρήνης – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 15.30

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.30

 

ΚΥΡΙΑΚΗ (06/02)

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)                                           

Θύελλα Περιστερώνα – Δόξα Πενταλόφου ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

Ιωνικός – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 15.30

ΑΕ Ευόσμου – Καμπανιακός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.30

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

ΑΟ Καρδίας – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 15.30

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00

Αναγέννηση Επανομής – Μαραθώνας
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Εθνικός Πυλαίας – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.30

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Νίκη Ηρακλείου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 15.30

Δόξα Ασσήρου – Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 15.30

Νέστωρ Οσσας – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 11.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΠΑΟΔ
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.30

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 11.30

Αναγέννηση Ρυσίου – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 15.30

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) – ώρα: 11.30

ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ