Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου, 2024

Το πρόγραμμα των αγώνων της Ε.Π.Σ.Μ. για το Σαββατοκύριακο 09-10 Απριλίου

ΣΑΒΒΑΤΟ 09.04.2022

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

Καμπανιακός – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: –
Γιατρός:

 

ΑΕ Ευόσμου – Ιωνικός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

ΑΟ Καρδίας – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: –
Γιατρός:

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(6η αγωνιστική)

Φοίνικας Πολίχνης – Μαραθώνας
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

Ακρίτες Συκεών – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

Μακεδονικός Λητής – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: –
Γιατρός:

 

ΠΑΟΚ Σταυρού – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: –
Γιατρός:

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΦΑΣΗ PLAYOUT(1η αγωνιστική)

ΑΕ Φιλύρου – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT(1η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής:
Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Ομόνοια Σίνδου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

 

Θρίαμβος Παρθενίου – Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

Ατλας Μενεμένης – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Ιωάννης Παπάφης – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

Αίολος Ευόσμου 2014 – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής:
Γιατρός:

 

Μακεδών Ευόσμου – Αστέρας Κορδελιού ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

 

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Διάπλασις ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΠΑΟΚ Πολίχνης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

 

Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – ΑΣ Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής:
Γιατρός:

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10.04.2022

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

Αναγέννηση Επανομής – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: –
Γιατρός:

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(6η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΦΑΣΗ PLAYOUT(1η αγωνιστική)

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

Αίας Ευόσμου – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: –
Γιατρός:

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT(1η αγωνιστική)

Κανονιέρηδες – Ακαδ.Ποδ.Γ.Κούδας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 11.30
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

Δόξα Αγ.Παύλου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΦΑΣΗ PLAYOUT(1η αγωνιστική)

Μελιτέας – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: –
Γιατρός:

 

Ορφέας Σουρωτής – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

Μαγνησιακός – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Δάφνη Ακροποτάμου – ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

Ρουβίκωνας – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: –
Γιατρός:

 

ΑΜΣ Νικόπολη – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

Ενωση Συκεών – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

Εθνικός Λαγυνών – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 17.00
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Δάφνη Ευαγγελισμού – Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών – Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Πέντε Βρυσών – ώρα: 17.00
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

Πέρα – Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.30
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Προοδευτική – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: –
Γιατρός:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

ΑΟ Σούτερς – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Αχιλλέας Περαίας – Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Αριστοτέλης – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

Αναγέννηση Προχώματος – ΑΟ Μεσήμβριας
(Ο αγώνας θα διεξαχθεί την Τετάρτη 13/4/2022 και ώρα 17.30 στο γήπεδο Προχώματος)

 

Μακεδονία Ευκαρπίας – Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: –
Γιατρός:

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

΄Ηφαιστος Θέρμης – Φοίνικας Σχολαρίου
(Ο αγώνας θα διεξαχθεί την Τετάρτη 13/4/2022 και ώρα 17.30 στο γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων – πλαστικό)

 

Φοίνικας Τούμπας – Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Αστραπή Νεάπολης – Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

Αναγέννηση Επταπυργίου – Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.00
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Κεραυνός Μονοπηγάδου – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Αναγέννηση Νέων Επιβατών – Κανάρης
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 17.00
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

 

Αστέρια – Δόξα Τούμπας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής:–
Γιατρός:

ΠΑΥΛΟΣ ΤΣΟΥΛΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΤΣΟΥΛΗΣ
Αθλητικός Αρθρογράφος

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ