Τετάρτη, 21 Φεβρουαρίου, 2024

Τα αθλητικά στην TV

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας:

 

12:00   ΕΡΤ3
ΠΑΟΚ – ΟΦ Νέας Ιωνίας Πρωτάθλημα Α1 Γυναικών

14:30   COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

14:45   Novasports 2HD
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μπόρνμουθ EFL Championship

14:45   ΕΡΤ3
Λεβαδειακός – ΑΕΚ Β’ 29η αγωνιστική

15:00   Novasports 1HD
Κάντιθ – Μπέτις La Liga

16:00   COSMOTE SPORT 7 HD
Έμπολι – Σπέτσια Serie A

16:00   COSMOTE SPORT 2 HD
Βόλος ΝΠΣ – ΠΑΣ Λαμία Super League

16:30   Novasports Start
Γκρόιτερ Φιρτ – Γκλάντμπαχ Bundesliga

16:30   Novasports 5HD
Κολωνία – Μάιντς Bundesliga

16:30   Novasports 4HD
Βόλφσμπουργκ – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga

16:30   Novasports 3HD
Μπάγερν Μονάχου – Άουγκσμπουργκ Bundesliga

16:55   COSMOTE SPORT 8 HD
Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

17:00   Novasports 6HD
Σουόνσι – Ντέρμπι EFL Championship

17:00   ΕΡΤ Sports 2
Απόλλων Πάτρας – Περιστέρι Basket League

17:00   COSMOTE SPORT 5 HD
Άρσεναλ – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ

17:00   COSMOTE SPORT 4 HD
Σαουθάμπτον – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

17:00   COSMOTE SPORT 9 HD
Γουότφορντ – Λιντς Πρέμιερ Λιγκ

17:00   ΕΡΤ3
Αιγάλεω – Παναθηναϊκός Β 29η αγωνιστική

17:15   Novasports 1HD
Μάγιορκα – Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga

17:50   COSMOTE SPORT 8 HD
MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

18:00   Novasports 2HD
Ρεμς – Ρεν Ligue 1

18:00   COSMOTE SPORT 6 HD
Καρσίγιακα – Τόφας Τουρκικό Πρωτάθλημα

18:15   COSMOTE SPORT 3 HD
ΟΦΗ – Απόλλων Σμύρνης Super League

18:50   COSMOTE SPORT 8 HD
Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

19:00   Novasports 4HD

Τρέντο – Μπρίντιζι Lega Basket Serie A

19:00   COSMOTE SPORT 7 HD
Ίντερ – Ελλάς Βερόνα Serie A

19:15   ΕΡΤ Sports 1
Ολυμπιακός – Φερεντσβάρος Champions League

19:30   Novasports 3HD
Χέρτα – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga

19:30   Novasports 1HD
Βιγιαρεάλ – Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga

19:30   Novasports Prime
Αστέρας Τρίπολης – Ιωνικός Super League

19:30   COSMOTE SPORT 1 HD
Άστον Βίλα – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ

20:00   Novasports 2HD, ΟΝΕ Channel
Ολυμπιακός – Σαχτάρ Ντονέτσκ Φιλικός Αγώνας

20:00   COSMOTE SPORT 4 HD
Φιλαδέλφεια 76ερς – Ιντιάνα Πέισερς NBA

20:00   COSMOTE SPORT 9 HD
Μπενφίκα – Μπελενένσες Liga Portugal

20:00   ΕΡΤ3
ΚΑΕ Λάρισα – ΠΑΟΚ Basket League

20:30   COSMOTE SPORT 8 HD
Moto2 Μηχανοκίνητα

20:30   COSMOTE SPORT 2 HD
Παναιτωλικός – Ατρόμητος Super League

21:00   Novasports News
Άγιαξ – Σπάρτα Ρότερνταμ Eredivisie

21:00   COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 Houston

21:25   COSMOTE SPORT 8 HD
MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 4

21:30   Novasports 3HD
Νυρεμβέργη – Ντάρμασταντ Bundesliga 2

21:30   COSMOTE SPORT 7 HD
World Athletics Continental Tour

21:45   COSMOTE SPORT 5 HD
Μπιλμπάο – Βαλένθια ACB Liga Endesa

21:45   COSMOTE SPORT 3 HD
Κάλιαρι – Γιουβέντους Serie A

22:00   Novasports 2HD
Κλερμόν – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

22:00   Novasports 1HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Χετάφε La Liga

22:05   COSMOTE SPORT 8 HD
MotoGP Μηχανοκίνητα

22:30   COSMOTE SPORT 9 HD
Τοντέλα – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga Portugal

23:00   COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 Houston

23:05   Novasports News
Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς – Μόντρεαλ MLS

23:05   COSMOTE SPORT 8 HD
Moto3 Μηχανοκίνητα

ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ