Παρασκευή, 1 Μαρτίου, 2024

Τα αθλητικά στην TV

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας:

 

14:00   COSMOTE SPORT 6 HD Σέλτικ – Χαρτς Scottish Premiership

14:30   Novasports 6HD Λούτον – Ρέντινγκ EFL Championship

14:30   Novasports 2HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Φούλαμ EFL Championship

15:00   Novasports 1HD Μαγιόρκα – Γρανάδα La Liga

15:00   ΕΡΤ3 Καρδίτσα – Αμύντας Α2 Μπάσκετ

16:00   COSMOTE SPORT 2 HD Τορίνο – Νάπολι Serie A

16:00   COSMOTE SPORT 8 HD World Athletics Continental Tour Gold Kip Keino Classic

16:30   Novasports Start Κολωνία – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

16:30   Novasports 5HD Φράιμπουργκ – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga

16:30   Novasports 4HD Χόφενχαϊμ – Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga

16:30   Novasports 3HD Γκρόιτερ Φιρτ – Ντόρτμουντ Bundesliga

16:45   ΕΡΤ Sports 3 Κολοσσός – ΠΑΟΚ Basket League

17:00   COSMOTE SPORT 5 HD Μπέρνλι – Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ

17:00   COSMOTE SPORT 4 HD Τσέλσι – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ

17:00   ΕΡΤ Sports 1 Άρης – Λάρισα Basket League

17:00   ΕΡΤ Sports 2 Προμηθέας – Ηρακλής Basket League

17:00   COSMOTE SPORT 9 HD Μπρέντφορντ – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ

17:00   ΕΡΤ3 ΑΕΚ – Περιστέρι Basket League

17:00   COSMOTE SPORT 7 HD Κρίσταλ Πάλας – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ

17:00   COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open

17:15   Novasports 1HD Αθλέτικ Μπιλμπάο – Βαλένθια La Liga

18:00   Novasports 2HD Μπρεστ – Στρασβούργο Ligue 1

19:00   COSMOTE SPORT 7 HD Νταρουσάφακα – Καρσίγιακα Τουρκικό Πρωτάθλημα

19:00   COSMOTE SPORT 8 HD Σασουόλο – Ουντινέζε Serie A

19:30   Novasports Start Θέλτα – Αλαβές La Liga

19:30   Novasports 3HD Χέρτα – Μάιντς Bundesliga

19:30   Novasports 1HD Κάντιθ – Έλτσε La Liga

19:30   COSMOTE SPORT 3 HD Παναιτωλικός – Βόλος ΝΠΣ Super League

19:30    COSMOTE SPORT 2 HD Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Λαμία Super League

19:30   Novasports Prime Ατρόμητος – Ιωνικός Super League

19:30   COSMOTE SPORT 1 HD Μπράιτον – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

19:50   COSMOTE SPORT 5 HD, ΕΡΤ Sports 1 Formula 1 2022 – Γκραν Πρι Μαϊάμι Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

20:00   COSMOTE SPORT 9 HD Μπενφίκα – Πόρτο Liga Portugal

20:00   ΕΡΤ3 ΚΑΕ Παναθηναϊκός – Απόλλων Πάτρας Basket League

21:25   COSMOTE SPORT 5 HD W Series 2022 Μαϊάμι, ΗΠΑ – 1ος Αγώνας

21:30   Novasports 3HD Σάλκε – Ζανκτ Πάουλι Bundesliga 2

21:45   COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ

21:45   COSMOTE SPORT 8 HD Λάτσιο – Σαμπντόρια Serie A

21:45   COSMOTE SPORT 7 HD Μπρεογκάν – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa

22:00   Novasports 2HD Νις – Ναντ Κύπελλο Γαλλίας

22:00   Novasports 1HD Ρεάλ Μπέτις – Μπαρτσελόνα La Liga

22:00   COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open

22:30   COSMOTE SPORT 4 HD Μιλγουόκι Μπακς – Μπόστον Σέλτικς NBA Playoffs

22:30   COSMOTE SPORT 9 HD Μπενφίκα – Πόρτο Liga Portugal

22:50   Novasports 4HD Σάρλοτ – Ίντερ Μαϊάμι MLS

22:50   ΕΡΤ2, COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 – Γκραν Πρι Μαϊάμι Κατατακτήριες Δοκιμές

ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ