Δευτέρα, 26 Φεβρουαρίου, 2024

Τα αθλητικά στην TV

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας:

 

12:00   COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 2022 Τένις

12:20   Eurosport 1 Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία  

14:00   Novasports 6 Μαρία Σάκκαρη- Εκατερίνα Αλεξάντροβα WTA 1000 Internationali BNL d’Italia Τένις

15:00   COSMOTE SPORT 6 HD Στέφανος Τσιτσιπάς- Γκριγκόρ Ντιμιτρόφ ATP Masters 1000 2022 Τένις

17:00   ΕΡΤ Sports 2 Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός Α1 Γυναικών Μπάσκετ

17:00   ΕΡΤ3 ΚΑΕ Λάρισα – Προμηθέας Πάτρας Basket League Μπάσκετ

18:00   ΕΡΤ Sports 1 Ντιναμό Τιφλίδας – Ολυμπιακός Champions League Πόλο ανδρών 

18:30   Novasports Prime ΠΑΟΚ – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

19:15   ΕΡΤ3 Απόλλων Πάτρας – Ολυμπιακός Basket League Μπάσκετ

19:30   COSMOTE SPORT 4 HD Αναντολού Εφές – Καρσίγιακα Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

19:30   COSMOTE SPORT 1 HD ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα Super League

19:30   Novasports 6HD WTA 1000 Internationali BNL d’Italia Τένις

19:45   COSMOTE SPORT 8 HD Φλένσμπουργκ – Μπαρτσελόνα EHF Champions League Χάντμπολ

20:00   COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 2022 Τένις

20:00   Novasports Start Αλαβές – Εσπανιόλ La Liga Ποδόσφαιρο

20:00   Novasports 1HD Οσασούνα – Χετάφε La Liga Ποδόσφαιρο

21:00   Novasports News Αϊντχόφεν – Ναϊμέχεν Eredivisie Ποδόσφαιρο

21:00   Novasports 3HD Άγιαξ – Χέρενφεϊν Eredivisie Ποδόσφαιρο

21:00   Novasports Prime Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός Super League Ποδόσφαιρο

21:30   COSMOTE SPORT 9 HD Νταντί – Σέλτικ Scottish Premiership Ποδόσφαιρο

21:30   COSMOTE SPORT 2 HD Λιντς – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:30   Novasports 6HD WTA 1000 Internationali BNL d’Italia Τένις  

21:30   Novasports 5HD Σεβίλλη – Μαγιόρκα La Liga Ποδόσφαιρο

21:30   Novasports 4HD Βίρτους Μπολόνια – Μπούρσασπορ Eurocup Μπάσκετ

21:30   COSMOTE SPORT 5 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Νότιγχαμ Φόρεστ Emirates FA Youth Cup Ποδόσφαιρο

21:45   COSMOTE SPORT 7 HD Γουότφορντ – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:45   COSMOTE SPORT 3 HD Λέστερ – Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:00   COSMOTE SPORT 4 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μούρθια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

22:00   Novasports 2HD Γιουβέντους – Ίντερ Κύπελλο Ιταλίας Τελικός Ποδόσφαιρο

22:15   COSMOTE SPORT 8 HD Γουλβς – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:30   Novasports 1HD Έλτσε – Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga Ποδόσφαιρο

Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ