xbporn

Κυριακή, 8 Σεπτεμβρίου, 2024

”Κατάπιε” τον αντίπαλο σε φιλικό η Μπάγερν (pic)

Σε… εφιάλτη για έναν μετέτρεψε την φιλική αναμέτρηση με την Ρόταχ Έγκερν η Μπάγερν Μονάχου, καθώς την φιλοδώρησε με… διψήφιο αριθμό τερμάτων.

Το τελικό αποτέλεσμα ήταν 27-0 υπέρ των Βαυαρών ενώ στα πρώτα 45′ ο δείκτης του σκορ ήταν ήδη στο 17-0.

Η ομάδα του Τόμας Τούχελ σε αυτό το ματς ήθελε απλώς να ξεμουδιάσει και το έκανε με εμφατικό τρόπο πριν την έναρξη της σεζόν.

Image

Η Μπάγερν ήθελε οι παίκτες της να ξεμουδιάσουν στο φιλικό με την Ρόταχ Έγκερν και εκείνοι δεν σταμάτησαν να σκοράρουν απέναντι στη ερασιτεχνική ομάδα.

Το τελικό 27-0 περιγράφει την εικόνα του αγώνα. Μάλιστα, αξίζει να σημειώσουμε ότι το σκορ στο ημίχρονο ήταν 18-0 με τους παίκτες του Τούχελ να κατεβάζουν στροφές στο δεύτερο 45λεπτο