Πέμπτη, 23 Μαΐου, 2024

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.Π.Σ.Μ. για το Σαββατοκύριακο 09-10.09

ΣΑΒΒΑΤΟ 09.09.2023

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Ιωνικός – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Μαραθώνας – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜ.
Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Θρίαμβος Παρθενίου – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΣ Νεάπολης – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γιατρός: –

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΟ Ξηροκρήνης – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ
Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου – Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Γιατρός:Γούτη Χριστίνα

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Πυλαίας – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Γιατρός:Μπανιά Μαλαματή

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Γιατρός:Περγέλης Παναγιώτης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Αχιλλέας Περαίας – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης

Ορφέας Σουρωτής – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Γιατρός:Γραμματάς Μιχαήλ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10.09.2023

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Ιάσων Αυγής – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ

Ελευθεριακός – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη

Δόξα Ασσήρου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Ηρακλής Θερμαϊκού – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Γιατρός:Παπαδήμος Δήμος

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Καμπανιακός (Ερασ.) – Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΠΑΟΚ (ΕΡΑΣ.) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΜΣ Νικόπολη – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Γιατρός:Μπανιά Μαλαματή

Εθνικός Μετεώρων – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος

Αστέρας Αμπελοκήπων – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρούλα

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Ρετζικίου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ
Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Δόξα Αγίου Παύλου – Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Σοχού – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος

Εθνικός Λαγυνών – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Νίκη Ηρακλείου – Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κώστας

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Αγίου Ιωάννη – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Γιατρός:Οργαντζής Ιωάννης

Κισσός Χορτιάτη – Πανόραμα
Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Γιατρός:Ντουβαρτζής Γεώργιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Τριλόφου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος

ΠΑΥΛΟΣ ΤΣΟΥΛΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΤΣΟΥΛΗΣ
Αθλητικός Αρθρογράφος

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ