Free Porn
xbporn
Δευτέρα, 22 Ιουλίου, 2024

UEFA Women’s Nations League: Το πρόγραμμα της δεύτερης αγωνιστικής και η κατάσταση των ομίλων σε κάθε κατηγορία

Η πρεμιέρα πέρασε με πολλά αποτελέσματα που προξένησαν εντύπωση και πάμε πια στη δεύτερη αγωνιστική που θα μας δείξει πολύ περισσότερο ποια από αυτά που είδαμε ισχύουν και ποια όχι.

Η ήττα της Γερμανίας εξακολουθεί να τραβά τα βλέμματα όπως και οι νίκες της Ανδόρας και της Μάλτας. Δεν συμβαίνει το ίδιο με την ήττα της Ελλάδας που δυστυχώς δεν πονάει πολύ γιατί δεν τη βλέπουν πολλοί. Πάμε όμως τώρα στη δεύτερη αγωνιστική που θα ξεχωρίσουν τα “θηρία” απ’ τις “εκπλήξεις” και οι “απογοητεύσεις” απ’ τις άτυχες.

Το πρόγραμμα:

Όμιλος Α1

26/09 Ολλανδία – Αγγλία 21:00

26/09 Σκωτία – Βέλγιο 21:45

Όμιλος Α2

26/09 Αυστρία – Γαλλία 19:30

26/09 Πορτογαλία – Νορβηγία 20:15

Όμιλος Α3

26/09 Γερμανία – Ισλανδία 20:15

26/09 Ουαλία – Δανία 21:15

Όμιλος Α4

26/09 Ιταλία – Σουηδία 18:45

26/09 Ισπανία – Ελβετία 22:00


Όμιλος Β1

26/09 Ουγγαρία – Ιρλανδία 20:30

26/09 Β. Ιρλανδία – Αλβανία 21:00

Όμιλος Β2

26/09 Ρουμανία – Φινλανδία 19:00

26/09 Σλοβακία – Κροατία 19:00

Όμιλος Β3

26/09 Πολωνία – Ουκρανία 19:00

26/09 Σερβία – Ελλάδα 20:00

Όμιλος Β4

26/09 Βοσνία Ερ. – Σλοβενία 17:00

26/09 Τσεχία – Λευκορωσία 18:00


Όμιλος Γ1

26/09 Ανδόρα – Λετονία 20:00

26/09 Μάλτα – Μολδαβία 21:00

Όμιλος Γ2

26/09 Τουρκία – Λιθουανία 18:00

26/09 Λουξεμβούργο – Γεωργία 20:30

Όμιλος Γ3

26/09 Μαυροβούνιο – Αζερμπαϊτζάν 19:00

26/09 Κύπρος – Νησιά Φερόε 19:00

Ομιλος Γ4

26/09 Αρμενία – Καζακστάν 15:00

26/09 Εσθονία – Ισραήλ 18:00

Όμιλος Γ5

26/09 Βουλγαρία – Κόσοβο 18:00

Β. Μακεδονία ΡΕΠΟ


Η βαθμολογία:

Όμιλος Α1

1. Βέλγιο 3


2. Αγγλία 3

3. Σκωτία 0

4. Ολλανδία 0

Όμιλος Α2

1. Γαλλία 3


2. Αυστρία 1

3. Νορβηγία 1

4. Πορτογαλία 0

Όμιλος Α3

1. Δανία 3


2. Ισλανδία 3

3. Ουαλία 0

4. Γερμανία 0

Όμιλος Α4

1. Ισπανία 3


2. Ιταλία 3

3. Σουηδία 0

4. Ελβετία 0


Όμιλος Β1

1. Ιρλανδία 3


2. Ουγγαρία 1

3. Αλβανία 1

4. Β. Ιρλανδία 0

Όμιλος Β2

1. Φινλανδία 3


2. Κροατία 3

3. Ρουμανία 0

4. Σλοβακία 0

Όμιλος Β3

1. Πολωνία 3


2. Σερβία 3

3. Ουκρανία 0

4. Ελλάδα 0

Όμιλος Β4

1. Τσεχία 3


2. Βοσνία Ερζεγοβίνη 3

3. Λευκορωσία 0

4. Σλοβενία 0


Όμιλος Γ1

1. Ανδόρα 3


2. Μάλτα 3

3. Μολδαβία 0

4. Λετονία 0

Όμιλος Γ2

1. Τουρκία 3


2. Λουξεμβούργο 3

3. Λιθουανία 0

4. Γεωργία 0

Όμιλος Γ3

1. Μαυροβούνιο 3


2. Κύπρος 1

3. Αζερμπαϊτζάν 1

4. Νησιά Φερόε 0

Όμιλος Γ4

1. Εσθονία 1


2. Καζακστάν 1

3. Ισραήλ 0

4. Αρμενία 0

Όμιλος Γ5

1. Βουλγαρία 3


2. Κόσοβο 0

3. Β. Μακεδονία 0

Δείτε ακόμη:

UEFA Women’s Nations League: Τα αποτελέσματα της πρώτης αγωνιστικής

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ