test
Πέμπτη, 20 Ιουνίου, 2024

Τα αθλητικά στην TV

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας:

 

11:00   COSMOTE SPORT 7 HD 2nd Nana ITF World Tournament 2023 Τελικός Μονού Γυναικών

12:00   COSMOTE SPORT 5 HD Σάμσουνσπορ – Αναντολού Εφές Turkish Basketball Super League

13:00   COSMOTE SPORT 7 HD 2nd Nana ITF World Tournament 2023 Τελικός Διπλού Γυναικών

13:30   COSMOTE SPORT 4 HD Γρανάδα – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa

13:30   COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 2023 Rolex Paris

13:30   COSMOTE SPORT 3 HD Βερόνα – Μόντσα Serie A

14:00   COSMOTE SPORT 9 HD Νόριτς – Μπλάκμπερν Sky Bet EFL Championship

14:00   Novasports Prime Λιόν – Μετς Ligue 1

14:15   COSMOTE SPORT 8 HD Τσέστερφιλντ – Πόρτσμουθ Emirates FA Cup

14:30   Novasports Start Σερκλ Μπριζ – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα

14:30   Novasports 3HD Χάνσα Ροστόκ – Χέρτα Βερολίνου Bundesliga 2

15:00   Novasports 1HD Αλαβές – Αλμερία LaLiga EA Sports

16:00   COSMOTE SPORT 6 HD Τζόκοβιτς-Ντιμιτρόφ ATP Masters 1000 2023 Rolex Paris Τελικός

16:00   COSMOTE SPORT 1 HD Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης Super League

16:00   COSMOTE SPORT 2 HD Κάλιαρι – Τζένοα Serie A

16:00   Novasports Premier League Νότιγχαμ Φόρεστ – Άστον Βίλα Premier League

16:30   Novasports 4HD Βόλφσμπουργκ – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

17:00   COSMOTE SPORT 7 HD Χαρτς – Ρέιντζερς SPFL Viaplay Cup

17:15   Novasports 1HD Βαλένθια – Γρανάδα Premier League

17:15   ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Basket League

17:30   Novasports Prime ΠΑΣ Γιάννινα – Βόλος Super League

17:45   Novasports 2HD Άγιαξ – Χερενφέιν Eredivisie

18:00   COSMOTE SPORT 4 HD Μπρέογκαν – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa

18:00   COSMOTE SPORT 3 HD Πάφος – Ανόρθωση Παγκύπριο Πρωτάθλημα

18:05   Novasports Start Μονακό – Μπρεστ Ligue 1

18:30   Novasports Premier League Λούτον – Λίβερπουλ Premier League

18:30   Novasports 3HD Χαϊντενχάιμ – Στουτγκάρδη Bundesliga

19:00   COSMOTE SPORT 2 HD Ρόμα – Λέτσε Serie A

19:00   ΑΝΤ1- ΑΝΤ1+ Formula 1 GP Interlagos -Autodromo J.C.Pace Μηχανοκίνητα

19:30   COSMOTE SPORT 6 HD Τόφας – Φενερμπαχτσέ Turkish Basketball Super League

19:30   Novasports News Ουνιόν Σ. Ζιλουάζ – Κλαμπ Μπριζ Βελγικό πρωτάθλημα

19:30   Novasports 1HD Βιγιαρεάλ – Αθλέτικ Μπιλμπάο LaLiga EA Sports

19:30   COSMOTE SPORT 1 HD Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Super League

20:00   COSMOTE SPORT 7 HD Αλ Αχλί – Αλ Ριάντ Roshn Saudi League

20:15   ΕΡΤ3 Προμηθέας – Λαύριο Basket League

20:15   Novasports Prime Άρης – Ατρόμητος Super League

21:00   COSMOTE SPORT 5 HD Κρεμόνα – Βίρτους Μπολόνια Lega Basket Serie A

21:00   OPEN Hybrid Μπραγκαντίνο – Κορίνθιανς Brasileirao

21:45   COSMOTE SPORT 2 HD Φιορεντίνα – Γιουβέντους Serie A

21:45   Novasports 2HD Νις – Ρεν Ligue 1

22:00   Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Ράγιο Βαγιεκάνο LaLigaEASports

22:30   COSMOTE SPORT 4 HD Σαν Αντόνιο Σπερς – Τορόντο Ράπτορς NBA

22:30   COSMOTE SPORT 8 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Εστρέλα Liga Portugal

23:00   Novasports Start Βιτόρια – Βίλα Νόβα Brasileirão Betano – Série B

23:30   OPEN Hybrid Ράσινγκ – Σεντράλ Κόρδοβα Copa de la Liga

ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ