Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου, 2024

Γ’ Εθνική: Οι βαθμολογίες των 4 ομίλων

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

  1. ΑΟ Καβάλα   49
  2. Νέστος Χρυσούπολης   45
  3. Πανθρακικός   42
  4. Ορέστης Ορεστιάδας   36
  5. ΑΟ Χανιώτης   35 
  6. Ποσειδών Νέας Μηχανιώνας   33
  7. Θερμαϊκός Θέρμης   32
  8. Απόλλων Παραλιμνίου   29
  9. Άρης Αβάτου   27
  10. ΠΑΟΚ Κρηστώνης   26
  11. Νίκη Ευκαρπίας   24
  12. Δόξα Δράμας   20
  13. Βέροια   17
  14. Κεραυνός Αγγελοχωρίου   15   (έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα)
  15. Αναγέννηση Επανομής   11
  16. Αετός Βαρβάρας   11
  17. Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας   9
  18. Άρης Πετεινού 9  

* Καβάλα, Ορέστης Ορεστιάδας, Αετός Βαρβάρας και ΠΑΟΚ Κρηστώνης έχουν 1 ματς λιγότερο
** Ο Πανθρακικός έχει αφαίρεση ενός βαθμού με απόφαση της Πειθαρχικής Επιτροπής της ΕΠΟ

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

  1. Σβορώνος   44
  2. Εθνικός Νέου Κεραμιδίου   42
  3. Αστέρας Σταυρού   39
  4. Αρτάκη   37
  5. Πιερικός   37
  6. Ζάκυνθος   30
  7. Τρίκαλα   32
  8. Κιλελέρ   29
  9. Αναγέννηση Άρτας   27
  10. Καστοριά   24
  11. Εορδαϊκός   22
  12. Αστέρας Πετρίτη   22
  13. Βατανιακός   21
  14. Θύελλα Κατσικά   18
  15. Λευκίμμη   18
  16. Θεσπρωτός   18
  17. Φήκη   9
  18. Μαγνησιακός   -14

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

  1. Κόρινθος   39
  2. Θύελλα Ραφήνας   39     
  3. Αστέρας Βάρης   35      
  4. Ρόδος   35     
  5. Παναιγιάλειος   35     
  6. Παναργειακός   33     
  7. Ελλάς Σύρου   33
  8. ΑΕΡ Αφάντου   28     
  9. Μαρκό   27    
  10. ΑΕ Μυκόνου   26     
  11. Ιάλυσος   24     
  12. ΠΑΟ Βάρδας   24    
  13. Πανελευσινιακός    24     
  14. Βύζας Μεγάρων   22      
  15. ΑΟ Πυλίου Κω   19      
  16. Ερμιονίδα   11      
  17. Εράνη Φιλιατρών   10     
  18. ΑΕ Μεσολογγίου   3    

* Έναν αγώνα λιγότερο  ΑΕ Μυκόνου – Μαρκό

* Η Εράνη Φιλιατρών έχει μηδενισμό σε ισόπαλο ματς και ακόμα -3 βαθμούς

4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

  1. Πανιώνιος   50
  2. Εθνικός Πειραιώς   43
  3. Ηλυσιακός   37
  4. Άρης Πετρούπολης   37
  5. ΠΟΑ   30
  6. Αλμυρός   29
  7. ΑΟ Υπάτου   27
  8. Χαϊδάρι   26
  9. ΑΟΑΝ   26
  10. Επισκοπή   24
  11. Προοδευτική   22
  12. Απόλλων Σμύρνης   20
  13. Φωστήρας   19
  14. Ελλοπιακός   17
  15. Ερμής Ζωνιανών   17
  16. Περαμαϊκός   14
  17. Αγία Παρασκευή   12
  18. Ατρόμητος Πειραιώς   5
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ