Πέμπτη, 18 Απριλίου, 2024

Τα αθλητικά στην TV

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας:

 

08:30   ΕΡΤ Sports 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου (Ντόχα) | Κολύμβηση 8η Μέρα Κολύμβηση

11:00   COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2024 Σουηδία, SS17 Vastervik 2

13:00   COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2024 Σουηδία, SS18 Umea 2 Wolf Power Stage

13:30   COSMOTE SPORT 6 HD Παναθηναϊκός – Εσπερίδες Καλλιθέας ΟΠΑΠ Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών

13:30   COSMOTE SPORT 2 HD Λάτσιο – Μπολόνια SerieA

14:00   Action 24 Ηλιούπολη – Παναθηναϊκός Β’ Super League 2

14:00   COSMOTE SPORT 7 HD Extreme-E 2024 Σαουδική Αραβία, Τζέντα (2ος Αγώνας)

14:00    COSMOTE SPORT 3 HD Σεντ Τζόνστον – Ρέιντζερς Scottish Premiership

14:00  Novasports 5HD Στρασμπούρ – Λοριάν Ligue 1

14:30   Novasports 3HD Ζανκτ Πάουλι – Μπραουνσβάιγκ Bundesliga 2

15:00   Novasports Prime Ράγιο Βαγιεκάνο – Ρεάλ Μαδρίτης LaLigaEASports

15:30   COSMOTE SPORT 1 HD Βόλος – ΠΑΣ Γιάννινα Super League

15:30   Novasports 2HD  Άγιαξ – Ναϊμέγκεν Eredivisie

16:00   COSMOTE SPORT 4 HD Ουντινέζε – Κάλιαρι Serie A

16:00   COSMOTE SPORT 8 HD Αλ Χιλάλ – Αλ Ραέντ Roshn Saudi League

16:00   COSMOTE SPORT 2 HD Έμπολι – Φιορεντίνα Serie A

16:00   Novasports Premier League Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μπράιτον Premier League

16:30   COSMOTE SPORT 6 HDATP 500 2024Rotterdam

16:30   Novasports Start Φράιμπουργκ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

17:15   Novasports 5HD Βενέτσια – Μόντενα Serie B

17:15   Novasports Prime Γρανάδα – Αλμερία LaLiga EA Sports

17:45   Novasports 4HD Φέγενορντ – Βάαλβικ Eredivisie

18:05   Novasports 2HD Ρεμς – Λανς Ligue 1

18:30   Novasports Premier League Λούτον – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League

18:30   Novasports 3HD Μπόχουμ – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

18:45   COSMOTE SPORT 8 HD Lega Basket Coppa Italia 2024 Τελικός

19:00   ΕΡΤ1 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου 2η Μέρα

19:00   COSMOTE SPORT 9 HD Αλ Ίτιχαντ – Αλ Ριάντ Roshn Saudi League

19:00   ΣΚΑΪ – COSMOTE SPORT 5 HD Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Κύπελλο Ελλάδας Final 8 Τελικός

19:00   COSMOTE SPORT 1 HD ΑΕΚ – Κηφισιά Super League

19:00   COSMOTE SPORT 2 HD Φροζινόνε – Ρόμα Serie A

19:30   COSMOTE SPORT 7 HD ACB Copa del Rey 2024 Τελικός

19:30   Novasports 1HD Μαγιόρκα – Ρεάλ Σοσιεδάδ LaLiga EA Sports

20:00   COSMOTE SPORT 3 HD Μπενφίκα – Βιζέλα Liga Portugal

20:30   Novasports Prime ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Super League

21:00   COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2024 Buenos Aires

21:45   COSMOTE SPORT 2 HD Μόντσα – Μίλαν Serie A

21:45   Novasports 2HD Μπρεστ – Μαρσέιγ Ligue 1

22:00   COSMOTE SPORT 9 HD ATP 250 2024 Delray Beach

22:00   Novasports 1HD Ρεάλ Μπέτις – Αλαβές LaLiga EA Sports

22:30   COSMOTE SPORT 3 HD Μπράγκα – Φαρένσε Liga Portugal

ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ