Τρίτη, 16 Απριλίου, 2024

Τα αθλητικά στην TV

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας:

 

12:00   ΕΡΤ3 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου 2η Μέρα

12:00   ΕΡΤ3 Μήκος ανδρών – Τελικός – Μίλτος Τεντόγλου Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στίβου – Γλασκώβη

12:10   ΕΡΤ3 60μ εμπόδια ανδρών – προκριματικά – Κώστας Δουβαλίδης Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στίβου Γλασκώβη

13:20   ΕΡΤ3 60μ γυναικών – προκριματικά – Πολυνίκη Εμμανουηλίδου Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στίβου Γλασκώβη

13:35   Action 24 Ατρόμητος – ΑΕΚ Α’ Εθνική Γυναικών

14:30   COSMOTE SPORT 5 HD Τουρκ Τέλεκομ – Γαλατασαράι Turkish Basketball Super League

14:30   COSMOTE SPORT 3 HD Χάντερσφιλντ – Λιντς Sky Bet EFL Championship

15:00   Novasports 1HD Σεβίλλη – Ρεάλ Σοσιεδάδ LaLiga EA Sports

15:50   Action 24 Ψυχικό – Μίλων Elite League

16:00   COSMOTE SPORT 9 HD Premier Padel Tour Ριάντ

16:00   COSMOTE SPORT 1 HD Ουντινέζε – Σαλερνιτάνα Serie A

16:30   Novasports Extra 4 Μπόχουμ – Λειψία Bundesliga

16:30   Novasports Extra 3 Χάιντενχαϊμ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

16:30   Novasports Extra 1 Ντάρμσταντ – Άουγκσμπουργκ Bundesliga

16:30   Novasports Start Μάιντς – Γκλάντμπαχ Bundesliga

16:30   Novasports 3HD Ουνιόν Βερολίνου – Ντόρτμουντ Bundesliga

16:45   ΕΡΤ3 Προμηθέας – Άρης Basket League

17:00   COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Ντουμπάι

17:00   ANT1 Formula 1 2024 – Γκραν Πρι Μπαχρέιν

17:00   COSMOTE SPORT 3 HD Μπέρμιγχαμ – Σαουθάμπτον Sky Bet EFL Championship

17:00   ΕΡΤ Sports 2 Ολυμπιακός – Μίλωνας Volley League Ανδρών

17:00   Novasports News Φούλαμ – Μπράιτον Premier League

17:00   Novasports 6HD Έβερτον – Γουέστ Χαμ Premier League

17:00   Novasports 5HD Νιούκαστλ – Γουλβς Premier League

17:00   Novasports 4HD Μπρέντφορντ – Τσέλσι Premier League

17:00   Novasports 2HD Τότεναμ – Κρίσταλ Πάλας Premier League

17:00   Novasports Premier League Νότιγχαμ Φόρεστ – Λίβερπουλ Premier League

17:15   Novasports 1HD Βαγιεκάνο – Κάντιθ LaLiga

18:00   COSMOTE SPORT 9 HD Premier Padel Tour Ριάντ

18:00   ΑΝΤ1+ F1 Bahrain International Circuit

18:00   Novasports Extra 2 Ρεμς – Λιλ Ligue 1

18:00   ΕΡΤ Sports 1 Λαύριο – Καρδίτσα Basket League

18:45   ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – ΑΕΚ  Basket League

19:00   COSMOTE SPORT 5 HD Μάλαγα – Μπιλμπάο ACB Liga

19:00   COSMOTE SPORT 1 HD Μόντσα – Ρόμα Serie A

19:00   COSMOTE SPORT 2 HD Αλ Αχλί – Αλ Φατέχ Roshn Saudi League

19:30   Novasports 1HD Χετάφε – Λας Πάλμας LaLiga

19:30   Novasports Premier League Λούτον – Άστον Βίλα Premier League

19:30   Novasports Prime Βόλφσμπουργκ – Στουτγκάρδη Bundesliga

21:00   ΕΡΤ3 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου 2η μέρα

21:05   ΕΡΤ3 επί κοντώ γυναικών – Τελικός – Κατερίνα Στεφανίδη Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στίβου Γλασκώβη

21:30   COSMOTE SPORT 7 HD Γκούμερσμπαχ – Μαγδεμβούργο LIQUI MOLY Bundesliga

21:30   COSMOTE SPORT 6 HD Ρέτζιο Εμίλια – Τρέντο Lega Basket Serie A

21:30   Novasports 3HD Καρλσρούη – Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga 2

21:40   ΕΡΤ3 τριπλούν ανδρών – Τελικός – Δημήτρης Τσιάμης Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στίβου Γλασκώβη

21:45   COSMOTE SPORT 1 HD Τορίνο – Φιορεντίνα Serie A

22:00   Novasports 4HD Σπάρτα Ρότερνταμ – Άλκμααρ Eredivisie

22:00   Novasports 2HD Κλερμόν – Μαρσέιγ Ligue 1

22:00   Novasports 1HD Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης LaLiga

22:30   COSMOTE SPORT 3 HD Μπράγκα – Εστρέλα Liga Portugal

23:00   COSMOTE SPORT 9 HD UFC Fight Night Ζαϊρζίνιο Ρόζενστρουκ – Σαµίλ Γκαζίεφ

ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ