Τρίτη, 23 Απριλίου, 2024

Τα αθλητικά στην TV

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας:

 

12:00   ΕΡΤ3 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου

12:25   ΕΡΤ3 60μ εμπόδια γυναικών προκριματικά – Ελισάβετ Πεσιρίδου Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στίβου Γλασκώβη

13:00   COSMOTE SPORT 7 HD Σάσαρι – Βίρτους Μπολόνια Lega Basket Serie A

13:15   Novasports 2HD Άγιαξ – Ουτρέχτη Eredivisie

13:30   COSMOTE SPORT 5 HD Ανδόρα – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa

13:30   COSMOTE SPORT 3 HD Ελλάς Βερόνα – Σασουόλο Serie A

14:00   Action 24 Παναχαϊκή – Καλαμάτα Super League 2

14:00   COSMOTE SPORT 1 HD Χαρτς – Σέλτικ Scottish Premiership

14:00   Novasports Prime Τουλούζ – Νις Ligue 1

14:30   Novasports 3HD Αμβούργο – Όσναμπρικ Bundesliga 2

15:00   Novasports Premier League Μπέρνλι – Μπόρνμουθ Premier League

15:00   Novasports 1HD Βιγιαρεάλ – Γρανάδα LaLiga

15:30   Novasports 2HD Αϊντχόφεν – Φέγενορντ Eredivisie

16:00   COSMOTE SPORT 3 HD Φροζινόνε – Λέτσε Serie A

16:00   COSMOTE SPORT 2 HD Έμπολι – Κάλιαρι Serie A

16:30   Novasports Prime Κολωνία – Λεβερκούζεν Bundesliga

17:00   COSMOTE SPORT 6 HD ΑΠΟΕΛ – Πάφος Παγκύπριο Πρωτάθλημα

17:00   ΕΡΤ Sports 1 Ελλάδα – Βοσνία Προκριματικά Euro Γυναικών

17:15   ΕΡΤ3 Παναθηναϊκός – Κολοσσός Ρόδου Basket League

17:15   Novasports Start Κόμο – Βενέτσια Serie B

17:15   Novasports 1HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπέτις LaLiga

17:30   Novasports Premier League Μάντσεστερ Σίτι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League

18:05   Novasports 6HD Ρεν – Λοριάν Ligue 1

18:30   Novasports 3HD Χόφενχαϊμ – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

19:00   COSMOTE SPORT 7 HD Αταλάντα – Μπολόνια Serie A

19:30   COSMOTE SPORT 5 HD Κηφισιά – Παναιτωλικός Super League

19:30   COSMOTE SPORT 4 HD Ολυμπιακός – Βόλος ΝΠΣ Super League

19:30   COSMOTE SPORT 8 HD Φενερμπαχτσέ – Τόφας Turkish Basketball Super League

19:30   COSMOTE SPORT 3 HD ΟΦΗ – Παναθηναϊκός Super League

19:30   COSMOTE SPORT 2 HD Λαμία – ΠΑΟΚ Super League

19:30   Novasports 1HD Μαγιόρκα – Τζιρόνα LaLiga

19:30   Novasports 4HD Πανσερραϊκός – Αστέρας Τρίπολης Super League

19:30   Novasports Prime Άρης – ΑΕΚ Super League

19:30   Novasports 2HD ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος Super League

20:00   COSMOTE SPORT 9 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Φαρένσε Liga Portugal

20:00   COSMOTE SPORT 6 HD Ντάλας Μάβερικς – Φιλαδέλφεια 76ερς NBA

21:00   ΕΡΤ3 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου

21:00   ΕΡΤ3 Επί κοντώ ανδρών Εμμανουήλ Καραλής Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στίβου Γλασκώβη

21:45   COSMOTE SPORT 7 HD Νάπολι – Γιουβέντους Serie A

21:45   Novasports 2HD Λιόν – Λανς Ligue 1

22:00   Novasports 1HD Αθλέτικ Μπιλμπάο – Μπαρτσελόνα LaLiga

22:30   COSMOTE SPORT 5 HD Μπόστον Σέλτικς – Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς NBA

22:30   COSMOTE SPORT 9 HD Πόρτο – Μπενφίκα Liga Portugal

ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ