Πέμπτη, 30 Μαΐου, 2024

Τα αθλητικά στην TV

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας:

 

10:30   COSMOTE SPORT 7 HD Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών – Γυναικών 2024 Τελικός ∆ιπλού Γυναικών

11:20   COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2024 Κροατία, SS19 Trakoscan – Vrbno 2

12:30   COSMOTE SPORT 7 HD Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών – Γυναικών 2024 Τελικός Μονού Ανδρών

13:30   COSMOTE SPORT 6 HD Σαραγόσα – Ρεάλ Μαδρίτης ACBLigaEndesa

13:30   COSMOTE SPORT 1 HD Σασουόλο – Λέτσε Serie A

14:00   COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2024 Κροατία, SS20 Zagorska Sela – Kumrovec 2 Wolf Power Stage

14:30   COSMOTE SPORT 8 HD ATP 250 2024 Μόναχο

14:30   COSMOTE SPORT 3 HD Μπλάκμπερν – Σέφιλντ Γουένσντεϊ SkyBetEFLChampionship

14:30   Novasports Start Σερκλ Μπριζ – Αντβέρπ Βελγικό πρωτάθλημα

14:30   Novasports 3HD Αννόβερο – Ζανκτ Πάουλι Bundesliga 2

15:00   Novasports 1HD Χετάφε – Ρεάλ Σοσιεδάδ LaLiga EA Sports

15:00   COSMOTE SPORT 9 HD ATP 250 2024 Βουκουρέστι

15:00   Novasports Prime Πανσερραϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα Super League

15:30   Novasports Premier League Έβερτον – Νότιγχαμ Φόρεστ Premier League

16:00   COSMOTE SPORT 2 HD Τορίνο – Φροζινόνε Serie A

16:30   Novasports 4HD Βέρντερ Βρέμης – Στουτγκάρδη Bundesliga

16:45   Action 24 Καλλιθέα – Ηλιούπολη Super League 2

17:00   COSMOTE SPORT 5 HD Πάφος – Ανόρθωση Παγκύπριο Πρωτάθλημα

17:00   COSMOTE SPORT 1 HD Λαμία – Παναθηναϊκός Super League

17:00   Novasports News Κρίσταλ Πάλας – Γουέστ Χαμ Premier League

17:00   Novasports 2HD Άστον Βίλα – Μπόρνμουθ Premier League

17:15   Novasports 1HD Αλμερία – Βιγιαρεάλ LaLiga EA Sport

17:15   ΕΡΤ3 ΑΕΚ – ΠΑΟΚ Basket League

17:30   COSMOTE SPORT 3 HD Κόβεντρι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Emirates FA Cup

18:00   COSMOTE SPORT 9 HD Αρμάνι Μιλάνο – Σκαφάτι Lega Basket Serie A

18:05   Novasports 6HD Μπρεστ – Μονακό Ligue 1

18:30   Novasports Premier League Φούλαμ – Λίβερπουλ Premier League

18:30   Novasports 3HD Ντόρτμουντ – Λεβερκούζεν Bundesliga

17:00   COSMOTE SPORT 6 HD Στέφανος Τσιτσιπάς-Κάσπερ Ρουντ ATP 500 2024 Βαρκελώνη Τελικός

19:00   COSMOTE SPORT 2 HD Σαλερνιτάνα – Φιορεντίνα Serie A

19:15   COSMOTE SPORT 9 HD Βίρτους Μπολόνια – Ρέτζιο Εμίλια Lega Basket Serie A

19:30   COSMOTE SPORT 8 HD ΑΠΟΕΛ – Άρης Λεμεσού Παγκύπριο Πρωτάθλημα

19:30   COSMOTE SPORT 7 HD Μάλαγα – Μπασκόνια ACB Liga Endesa

19:30   Novasports 2HD Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ – Κλαμπ Μπριζ Βελγικό πρωτάθλημα

19:30   Novasports 1HD Αλαβές – Ατλέτικο Μαδρίτης LaLigaEASports

19:30   Novasports Prime Άρης – ΑΕΚ Super League

20:00   COSMOTE SPORT 5 HD Κάζα Πία – Πόρτο Liga Portugal

20:00   Novasports 5HD Τουλούζ – Μαρσέιγ Ligue 1

20:00   COSMOTE SPORT 4 HD NBA 2023-24 Playoffs, 1ος Γύρος

20:15   ΕΡΤ3 Καρδίτσα – Απόλλων Πάτρας Basket League

20:30   COSMOTE SPORT 1 HD Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Super League

20:30   Novasports Start Φράιμπουργκ – Μάιντς Bundesliga

21:45   COSMOTE SPORT 2 HD Μόντσα – Αταλάντα Serie A

22:00   Novasports 2HD Παρί Σεν Ζερμέν – Λιόν Ligue 1

22:00   Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα LaLiga EA Sports

22:30   COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Κλίπερς – Ντάλας Μάβερικς NBA

22:30   COSMOTE SPORT 3 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Βιτόρια Γκιμαράες Liga Portugal

22:30   COSMOTE SPORT 5 HD NBA 2023-24 Playoffs, 1ος Γύρος

ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ