Ο ΠΑΟΚ οριστικοποίησε το πρώτο του φιλικό ενόψει της νέας σεζόν με τον δικέφαλο να αντιμετωπίζει την ΑΕΚ Λάρνακας σε ένα ματς που θα γίνει στις 3 Ιουλίου στην Ολλανδία.
Ο ΠΑΟΚ οριστικοποίησε και ανακοίνωσε το πρώτο φιλικό που θα δώσει στο πλαίσιο της προετοιμασίας του για τη σεζόν 2024-25. Αυτό είναι κόντρα στην ΑΕΚ Λάρνακας και θα διεξαχθεί στις 3 Ιουλίου στην Ολλανδία. Ενώ ο δικέφαλος έκανε γνωστή και την ώρα έναρξης, στις 19:00 το απόγευμα.
Έκλεισε το πρώτο φιλικό για τη νέα σεζόν! @AEKLARNACA τα λέμε στην Ολλανδία! #PreSeason #PAOK pic.twitter.com/SNb2uvuHLG
— PAOK FC (@PAOK_FC) June 5, 2024