Free Porn
xbporn
Τρίτη, 16 Ιουλίου, 2024

Το πρόγραμμα των αγώνων της Ε.Π.Σ.Μ για το Σαββατοκύριακο 23-24/10/2021

” Επιτέλους δράση στα Πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ.Μ” 

 

Μετά από περίπου ενάμισι χρόνο ελέω ” COVID-19 “ τα Πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ.Μ αρχίζουν και πάλι αυτό το Σαββατοκύριακο.
Το πρόγραμμα αυτό το Σαββατοκύριακο περιλαμβάνει την πρεμιέρα του Πρωταθλήματος στην Α1 και Α Κατηγορία αλλά και την τρίτη αγωνιστική του Κυπέλλου Ε.Π.Σ.Μ – ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ.
Παρακάτω μπορείτε να δείτε αναλυτικά τα συγκεκριμένα παιχνίδια :

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 23-10-2021

A1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

ΑΕ Ευόσμου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο : Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα : 16.30
– Γιατρός : Λαγγίδης Αγγελος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Φοίνικας Πολίχνης – Μαραθώνας
Γήπεδο : Σταυρούπολης – ώρα : 16.30
– Γιατρός : Κελεσίδης Βίκτωρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο : Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα : 16.30
– Γιατρός : Τελιος Χρυσοβαλάντης

Εθνικός Μαλγάρων – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο : Μαλγάρων – ώρα : 16.30
– Γιατρός : Δημητρουλης Σωτηριος

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο : Κουφαλίων (παλιό) – ώρα : 16.30
– Γιατρός : Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας – Κανονιέρηδες
Γήπεδο : Ευκαρπίας – ώρα : 16.30
– Γιατρός : Γουγουλη Χριστίνα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Πανόραμα – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο : Πανοράματος – ώρα : 16.30
– Γιατρός : Σαββίδης Μιχαήλ

Δόξα Ρετζικίου – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο : Πεύκων – ώρα : 16.30
– Γιατρός : Κεφαλάς Χαράλαμπος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο : Αγίου Βασιλείου – ώρα : 16.30
– Γιατρός : Γούτη Χριστίνα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο : Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα : 16.30
– Γιατρός : Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΑΕ Κρήνης – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ
Γήπεδο : ΑΕ Κρήνης – ώρα : 16.30
– Γιατρός : Χαρανίδη Παρασκευή

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο : Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα : 16.30
– Γιατρός : Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Ατρόμητος Τριαδίου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο : Τριαδίου – ώρα : 16.30
Παρατηρητής : Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος
– Γιατρός : Καραμπούτας Γεώργιος

Αστέρας Ραιδεστού – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο : Ραιδεστού – ώρα : 16.30
– Γιατρός : Κωστόπουλος Μάρκος

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο : Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης – ώρα : 15.30
– Γιατρός : Ανδρικόπουλος Γεώργιος

……………………………………………………………………………

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 21ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

ΑΟ Θράκης – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30
Παρατηρητής:Θεοχαρίδης Δημήτριος – Γιατρός:Κυρκου Αννα

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 22ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Μακεδονία Ευκαρπίας
Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:16.30
– Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 25ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Αστραπή Νεάπολης – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο :Συκεών (Παλαιό) – ώρα:16.30
Παρατηρητής:Ποντίκης Στέλιος – Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο :Μελισσοχωρίου – ώρα:16.30
– Γιατρός:Παπατσίμπας

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 26ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Ενωση Συκεών – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:16.30
– Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο :Αγίου Παύλου – ώρα:16.30
– Γιατρός :Μάρκουτη Αικατερίνη

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 27ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Προοδευτική – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο :Τριανδρίας – ώρα:16.30
Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος
– Γιατρός :Ξεφτέρη Ευαγγελία

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 28ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο :Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:16.30
Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος
– Γιατρός :Παπαδημόπουλος Δημ.

ΠΑΟΚ – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο :Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:16.30
Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ
– Γιατρός :Σπυρίδου Μαριάννα

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24-10-2021

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Δόξα Πενταλόφου – Καμπανιακός
Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης
– Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:16.30
– Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Ιωνικός – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:16.30
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ. τ. Ελευθ.
– Γιατρός:Μίχογλου Αθανάσιος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Αετός Βασιλικών – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:16.30
– Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων

Αναγέννηση Επανομής – Παύλος Μελάς
Γήπεδο:Επανομής – ώρα:16.30
Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος
– Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντινος
– Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

ΓΣ Ηλιούπολης – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00
– Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Ελευθεριακός
Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:11.30
Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος
– Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00
– Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00
– Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Αίας Ευόσμου – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.30
– Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.30
– Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:11.30
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ. τ. Χριστ.
– Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος

Εθνικός Πυλαίας – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:16.30
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος
– Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Δόξα Ασσήρου – Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:16.30
Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας
– Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Νίκη Ηρακλείου – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:16.30
Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος
– Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Αρης Καβαλαρίου – Μακεδονικός Ασκού 3-0 α.α.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Μελιτέας – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.30
– Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Αναγέννηση Ρυσίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:16.30
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ
– Γιατρός:Χατζηπαναγιώτης Παν.

……………………………………………………………………………

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 19ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Δάφνη Ακροποτάμου – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:11.30
– Γιατρός:Πολυσίδης Νικόλαος

Μαγνησιακός – ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.30
– Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 20ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Μακεδών Ευόσμου – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.30
– Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Ρουβίκωνας – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30
Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος
– Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 21ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:14.00
– Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 22ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Σταυραετός Ευξεινούπολης – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας
Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00
– Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 23ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:16.30
– Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος

Νίκη Νεοχωρούδας – Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:16.30
Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 24ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Εθνικός Λαγυνών – Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:11.30
Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας
– Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Φοίνικας Σχολαρίου – Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30
Παρατηρητής:Θεοχαρίδης Δημήτριος
– Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 27ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Φοίνικας Τούμπας – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00
– Γιατρός:Νταλάρας Αθανασιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 29ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Αστέρια – Αριστοτέλης
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.30
– Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων

Μαραθών Υποδομή 1926 – ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:13.30
– Γιατρός:Φλώρου Μαρία

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 30ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
Δόξα Τούμπας – Δόξα Αδένδρου
Γήπεδο:Αδένδρου – ώρα:16.30
– Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 31ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Λακκιάς – ώρα:11.30
Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος
– Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΠΑΥΛΟΣ ΤΣΟΥΛΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΤΣΟΥΛΗΣ
Αθλητικός Αρθρογράφος

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ