test
Δευτέρα, 15 Ιουλίου, 2024

Τα αθλητικά στην TV

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας:

 

12:00   COSMOTE SPORT 9 HD Καρσίγιακα – Μπεσίκτας Τουρκικό Πρωτάθλημα

13:05   COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Valenciana – Αγώνας

14:20   Eurosport 1 Cyclocross: Παγκόσμιο Κύπελλο

14:30   COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Valenciana – Αγώνας

15:00   COSMOTE SPORT 6 HD Ντανιίλ Μεντβέντεφ – Χούμπερτ Χούρκατς ATP Finals Τορίνο

15:00   COSMOTE SPORT 3 HD Παναθηναϊκός Β – AEK B Super League 2

15:00   Eurosport 2 Cyclocross: Παγκόσμιο Κύπελλο

15:45   Eurosport 1 Cyclocross: Παγκόσμιο Κύπελλο

16:00   COSMOTE SPORT 8 HD Μάλτα – Σλοβακία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

16:00   COSMOTE SPORT 1 HD Σλοβενία – Κύπρος Ευρωπαϊκά Προκριματικά

16:00   COSMOTE SPORT 2 HD Κροατία – Ρωσία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

16:00   COSMOTE SPORT 3 HD Μάλτα – Σλοβακία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

17:00   COSMOTE SPORT 9 HD Ούνικς Καζάν – Αστάνα VTB United League

17:00   Eurosport 1 Αλπικό Σκι: Λεχ Τσουρς, Άνδρες

17:00   ΕΡΤ3 Άρης – Ηρακλής Basket League

17:00   ΕΡΤ Sports 1 Λάρισα – Περιστέρι Basket League

18:00   ΕΡΤ Sports 3 Ελλάδα – Πορτογαλία Προκριματικά Eurobasket Γυναικών

18:00   ΕΡΤ Sports 2 ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός League Cup Νίκος Σαμαράς

18:50   COSMOTE SPORT 5 HD, ΕΡΤ2 Formula 1 – Grand Prix Σάο Πάουλο Αγώνας

19:00   COSMOTE SPORT 8 HD Σκόπια – Ισλανδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:00   COSMOTE SPORT 3 HD Λιχτενστάιν – Ρουμανία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:00   COSMOTE SPORT 2 HD Αρμενία – Γερμανία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:30   COSMOTE SPORT 9 HD Μπαρτσελόνα – Βαλένθια ACB Liga Endesa

20:00   ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Basket League

20:00   Eurosport 2 PGA Tour Γκολφ

21:45   COSMOTE SPORT 7 HD Λουξεμβούργο – Ιρλανδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45   COSMOTE SPORT 1 HD, OPEN TV Ελλάδα – Κόσοβο Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45   COSMOTE SPORT 3 HD Πορτογαλία – Σερβία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45   COSMOTE SPORT 2 HD Ισπανία – Σουηδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45   Novasports 4HD Τριέστε – Βαρέζε Lega Basket Serie A

22:00   COSMOTE SPORT 9 HD WTA Finals Guadalajara Round Robin

22:00   COSMOTE SPORT 6 HD Αλεξάντερ Ζβέρεφ – Ματέο Μπερετίνι ATP Finals Τορίνο

22:30   COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Λέικερς – Σαν Αντόνιο Σπερς NBA

ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ