Τρίτη, 28 Μαΐου, 2024

Γ’ Εθνική: Τελικά αποτελέσματα

Ολοκληρώθηκαν οι εξ αναβολής αναμετρήσεις της 10ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής, με τους 7 ομίλους να «μπαίνουν» στον αγωνιστικό χώρο. Πάμε να δούμε αναλυτικά τα αποτελέσματα:

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Αγροτικός Αστέρας-Θερμαϊκός Θέρμης   3-0
Εθνικός Σοχού-Ορφέας Ξάνθης   0-1
Πανδραμαϊκός-Αναγέννηση Πλαγιάς   4-1
Άρης Αβάτου-Νέστος Χρυσούπολης   2-0
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Αλεξανδρούπολη FC   2-1
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Δράμας   (αναβλήθηκε)

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ηρακλής Αμπελοκήπων-ΟΦ Αγίου Ματθαίου   0-0 
ΑΕ Λευκίμμης-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων   2-1 
Θύελλα Σαρακηνών-Εδεσσαϊκός   2-1
ΑΕΠ Κοζάνης-Μακεδονικός   0-1
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης-Κοζάνη   1-2
ΑΣ Γιαννιτσά-Ποσειδών Μηχανιώνας   1-1

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ Υπάτου-Νέα Αρτάκη   1-1
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου-ΠΟ Φήκης   3-0
Αμβρυσσέας Διστόμου-Ηρακλής Λάρισας   1-2
Δήμητρα Ευξεινούπολης-ΠΟ Ελασσόνας   0-1
Αταλάντη-Θησέας Αγριάς   2-1
Αετός Μακρυχωρίου-Ατρόμητος Παλαμά   0-3   (α.α.)

4ος ΟΜΙΛΟΣ   (13η αγωνιστική)

Αίας Γαστούνης-Τηλυκράτης   0-3
Παναγρινιακός-Παναιγιάλειος   3-1
Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΑΟ Διαβολιτσίου   1-1
Αναγέννηση Άρτας-Παναχαϊκή   0-3
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΠΑΟ Βάρδας   1-0
Αμβρακικός Λουτρού-Αχέρων Καναλακίου   0-3   (α.α.)
Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Φωστήρας-Χαραυγιακός   4-1
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Παναρκαδικός   2-4
Άγιος Ιερόθεος-Άρης Σκάλας   (αναβλήθηκε)
ΑΕ Μυκόνου-Σαντορίνη  (αναβλήθηκε)
ΓΣ Ηλιούπολης-ΑΕ Ερμιονίδας    (αναβλήθηκε)
Ρεπό: Ερμής Μελιγούς

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Εθνικός-Αιολικός   4-1 
Προοδευτική-ΑΠΟ Κερατσίνι   3-0
Αίας Σαλαμίνας-Πανελευσινιακός   1-2
Θύελλα Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων   1-1
ΑΟ Πυλίου Κω-ΑΟ Καραβάς   (20/01, 15:00)
Ρεπό: Αστέρας Βάρης

7ος ΟΜΙΛΟΣ   (9η αγωνιστική)

Αλμυρός Γαζίου-Αναγέννηση Ιεράπετρας   5-1
Άρης Σούδας-Πανιώνιος   0-0
Γιούχτας-Ατσαλένιος   1-0
ΑΟ Πόρου-ΑΕ Νεάπολης   2-0
ΠΑΟ Ρουφ-ΑΟ Αγίου Νικολάου   2-1

Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ