Δευτέρα, 20 Μαΐου, 2024

Τα αθλητικά στην TV

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας:

 

12:30   ΕΡΤ3
Αερωπός Έδεσσας – Ολυμπιακός Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών

14:30   Novasports 2HD
Φούλαμ – Χάντερσφιλντ EFL Championship

14:30   COSMOTE SPORT 1 HD
Γουέστ Χαμ – Νιούκαστλ Πρέμιερ Λιγκ

14:45   ΕΡΤ3
Α.Ε. Καραϊσκάκης – ΑΕΚ Β Super League 2

15:00   ΕΡΤ Sports 3
Χαρίλαος Τρικούπης – Τρίτων Α2 Μπάσκετ

15:00   Novasports 1HD
Γρανάδα – Βιγιαρεάλ La Liga

16:00   COSMOTE SPORT 7 HD
ATP 250 Open 13

16:00   COSMOTE SPORT 2 HD
Σαμπντόρια – Έμπολι Serie A

16:30   Novasports Start
Αρμίνια Μπίλεφελντ – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga

16:30   Novasports 5HD
Άουγκσμπουργκ – Φράιμπουργκ Bundesliga

16:30   Novasports 4HD
Στουτγάρδη – Μπόχουμ Bundesliga

16:30   Novasports 3HD
Βόλφσμπουργκ – Χόφενχαϊμ Bundesliga

16:30   ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Πεκίνο 2022 Μικρός τελικός ανδρών

17:00   Novasports News
Λούτον – Γουέστ Μπρομ EFL Championship

17:00   ΕΡΤ3
Λάρισα – Ολυμπιακός Β Greek Super League 2

17:00   COSMOTE SPORT 5 HD
Κρίσταλ Πάλας – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

17:00   COSMOTE SPORT 4 HD
Λίβερπουλ – Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ

17:00   COSMOTE SPORT 9 HD
Μπράιτον – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ

17:00   COSMOTE SPORT 8 HD
Σαουθάμπτον – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ

17:00   COSMOTE SPORT 6 HD
Άρσεναλ – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ

17:15   Novasports 1HD

Οσασούνα – Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga

17:15   COSMOTE SPORT 3 HD
Ιωνικός – ΟΦΗ Super League

18:00   Novasports 2HD
Λανς – Λιόν Ligue 1

18:00   COSMOTE SPORT 7 HD
ATP 250 Open 13

19:00   COSMOTE SPORT 9 HD
Ρόμα – Ελλάς Βερόνα Serie A

19:15   Novasports 4HD
Αρμάνι Μιλάνο – Μπρέσια Κύπελλο Ιταλίας

19:30   Novasports 3HD
Κολωνία – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

19:30   Novasports 1HD
Κάδιθ – Χετάφε La Liga

19:30   Novasports Prime
Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης Super League

19:30   COSMOTE SPORT 4 HD
ACB Copa del Rey 1ος ημιτελικός

19:30   COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ

19:30   COSMOTE SPORT 2 HD
Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός Super League

19:45   Novasports Start
Βίλεμ – Άγιαξ Eredivisie

20:00   ΕΡΤ3
ΑΟΠ Κηφισιάς – Φοίνικας Σύρου Volley League Ανδρών

21:30   Novasports 3HD
Νυρεμβέργη – Ρένγκενσμπουργκ Bundesliga 2

21:45   Novasports 5HD
Σαρλερουά – Σεν Ζιλουάζ Βελγικό πρωτάθλημα

21:45   COSMOTE SPORT 3 HD
Σαλερνιτάνα – Μίλαν Serie A

22:00   Novasports 4HD
Ντερτόνα – Βίρτους Μπολόνια Κύπελλο Ιταλίας

22:00   Novasports 2HD
Ναντ – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

22:00   Novasports 1HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Αλαβές La Liga

22:00   COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Rio Open

22:30   COSMOTE SPORT 4 HD
ACB Copa del Rey 2ος ημιτελικός

22:30   COSMOTE SPORT 8 HD
Βιτόρια Γκιμαράες – Αρούκα Liga Portugal

Προηγούμενο άρθρο
Επόμενο άρθρο
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ