Πρωταθλήτρια ομάδα το «Σίτι»!

Η ομάδα Κ20 του Αιγάλεω κατέκτησε το πρωτάθλημα της Super League 2 επικρατώντας στον μεγάλο τελικό της Κηφισιάς με σκορ 2-1!

Στο 24ο λεπτό ο Ραυτόπουλος πέτυχε το 1-0 για το «Σίτι», αλλά ο Φλώκος της Κηφισιάς είχε απάντηση και ισοφάρισε στο 75ο λεπτό σε 1-1! Ο αγώνας οδηγήθηκε στην παράταση, εκεί όπου το Αιγάλεω με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι και χρυσό σκόρερ τον Παλτόγλου, πανηγύρισε την κατάκτηση του τίτλου!
Αιγάλεω: Χριστοδουλίδης, Τσουμπακόπουλος (63′ Λευθεριώτης), Παπαβασιλόπουλος, Πρίφτι, Φωτεινός, Βεσέλι, Ραυτόπουλος Β. (100′ Μητσάκος), Ραυτόπουλος Δ. (115′ Δαρδανός), Σαρρής, Τσακλάνος (56′ Παλτόγλου), Ζούτας
Κηφισιά: Δασκαλάκης, Τσουχλαράκης (76′ Κουτσουπιάς), Μπάκος, Αποστόλου, Μαρκάκης (106′ Χρονακόπουλος), Κωνσταντακόπουλος, Φλώκος, Μιχόπουλος (9′ Ντόκο, 94′ Νταής), Δήμος (76′ Καράς), Δημοσθενιάδης, Γαντζούλας (46′ Καπαματζιάν)