Free Porn
xbporn
Σάββατο, 20 Ιουλίου, 2024

Τα αθλητικά στην TV

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας:

 

12:20   COSMOTE SPORT 5 HD ERC 2023 Ουγγαρία, SS4 Aranyosivolgy 1

14:30   COSMOTE SPORT 2 HD Σάντερλαντ – Μίντλεσμπρο Sky Bet EFL Championship 

14:30   Novasports Premier League Λούτον – Τότεναμ Premier League

15:00   Novasports 1HD Κάντιθ – Ζιρόνα LaLiga 

15:30   COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 2023 Rolex Shanghai Masters

16:00   COSMOTE SPORT 1 HD Ίντερ – Μπολόνια Serie A 

16:00   Action 24 Πανιώνιος – Ελευθερούπολη Elite League

16:30   Novasports Start Άουγκσμπουργκ – Ντάρμσταντ Bundesliga

16:30   Novasports 6HD Λειψία – Μπόχουμ Bundesliga

16:30   Novasports 5HD Στουτγκάρδη – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

16:30   Novasports 3HD Ντόρτμουντ – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga

16:30   Novasports Prime Matchday Live Λεπτό προς Λεπτό Ποδόσφαιρο

16:30   ΑΝΤ1+ Formula 1 Losail International Circuit, Practice 2 

17:00   COSMOTE SPORT 2 HD Λιντς – Μπρίστολ Σίτι Sky Bet EFL Championship 

17:00   Novasports News Φούλαμ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Premier League

17:00   Novasports 4HD Έβερτον – Μπόρνμουθ Premier League

17:00   Novasports 2HD Μπέρνλι – Τσέλσι Premier League

17:00   Novasports Premier League Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπρέντφορντ Premier League

17:00   ΕΡΤ Sports 1 Κολοσσός – Περιστέρι  Basket League 

17:15   ΕΡΤ3 ΑΕΚ – Λαύριο Megabolt Basket League

17:15   Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Οσασούνα LaLiga 

17:45   ΕΡΤ2 Τελικός Κρίκων – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αμβέρσα
Ενόργανη Γυμναστική

18:00   COSMOTE SPORT 3 HD Αλ Οκχντούντ – Αλ Χιλάλ
Roshn Saudi League 

18:00   Novasports Extra 1 Μετς – Νις Ligue 1

19:00   COSMOTE SPORT 4 HD Ντάλας Μάβερικς – Μινεσότα Τίμπεργουλβς NBA 

19:00   COSMOTE SPORT 8 HD Πάφος – ΑΕΚ Λάρνακας Παγκύπριο Πρωτάθλημα

19:00   COSMOTE SPORT 1 HD Γιουβέντους – Τορίνο Serie A 

19:00   ΕΡΤ Sports 2 Βουλιαγμένη – Μπαρτσελονέτα Champions League 

19:30   Novasports 3HD Βέρντερ Βρέμης – Χόφενχαϊμ Bundesliga

19:30   Novasports Premier League Κρίσταλ Πάλας – Νότιγχαμ Φόρεστ Premier League

19:30   Novasports Prime  Μαγιόρκα – Βαλένθια LaLiga 

20:00   COSMOTE SPORT 2 HD Μπράγκα – Ρίο Άβε Liga Portugal 

20:15   ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – Προμηθέας Πάτρας Basket League 

20:15   ANT1 Formula 1 Losail International Circuit, Sprint
Αγώνας Σπριντ

20:30   ΑΝΤ1+ Formula 1 Losail International Circuit, Sprint

21:30   COSMOTE SPORT 9 HD Τρεβίζο – Μπρέσια Lega Basket Serie A 

21:30   COSMOTE SPORT 8 HD Γκέπινγκεν – Μαγδεμβούργο LIQUI MOLY Bundesliga 

21:30   Novasports Start Ζανκτ Πάουλι – Νυρεμβέργη Bundesliga 2

21:45   COSMOTE SPORT 1 HD Τζένοα – Μίλαν Serie A 

22:00   COSMOTE SPORT 7 HD WNBA 2023 Τελικοί

22:00   Novasports 2HD  Ρεμς – Μονακό Ligue 1

22:00   Novasports 1HD Σεβίλλη – Ράγιο Βαγιεκάνο LaLiga 

22:30   COSMOTE SPORT 2 HD Εστορίλ – Μπενφίκα Liga Portugal 

22:30   OPEN Hybrid Σαν Λορέντσο – Νιούελς Copa de la Liga

ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ