Free Porn
xbporn
Σάββατο, 20 Ιουλίου, 2024

UEFA Women’s Nations League: Το πρόγραμμα της τρίτης και της τέταρτης αγωνιστικής

Το UEFA Women’s Nations League είναι ξανά εδώ με το ενδιαφέρον στα ύψη και πληθώρα ευκαιριών θέασης θεαματικού ποδοσφαίρου με βασικό άξονα τα πολλά γκολ που υπάρχει η δυνατότητα να επιτευχθούν σε πολλές αναμετρήσεις.

Όποιος επιθυμεί να στηρίξει την Εθνική Ομάδα, αυτή αγωνίζεται για τις επόμενες δύο αναμετρήσεις στο ξακουστό “Γεντί Κουλέ” με την ελπίδα οι αναμετρήσεις της να μεγαλώσουν τη “μερίδα” του κόσμου που ασχολείται μαζί της και φυσικά να λήξουν με προσοδοφόρα αποτελέσματα για εκείνη. Αξίζουν επίσης οι αγώνες της Ισπανίας στον τέταρτο όμιλο της πρώτης κατηγορίας, καθώς η “φούρια ρόχα” συνεχίζει να επιδεικνύει τη δύναμη της απερίσπαστη μετά την πρόσφατη κατάκτηση του Παγκοσμίου Κυπέλλου το περασμένο καλοκαίρι παρά τις όποιες αναταραχές την περιτριγυρίζουν. Τέλος, αν κάποιος θέλει απλά να χαλαρώσει παρακολουθώντας συναντήσεις που υπόσχονται πολλά τέρματα τότε μπορεί να ξεψαχνίσει την τρίτη κατηγορία και δε θα βγει χαμένος.

Το πρόγραμμα της τρίτης αγωνιστικής:

Όμιλος Α1

27/10 Αγγλία – Βέλγιο 21:45

27/10 Ολλανδία – Σκωτία 21:45

Όμιλος Α2

27/10 Αυστρία – Πορτογαλία 19:00

27/10 Νορβηγία – Γαλλία 20:00

Όμιλος Α3

27/10 Γερμανία – Ουαλία 18:45

27/10 Ισλανδία – Δανία 21:30

Όμιλος Α4

27/10 Ιταλία – Ισπανία 18:45

27/10 Σουηδία – Ελβετία 19:30


Όμιλος Β1

27/10 Ουγγαρία – Β. Ιρλανδία 19:15

27/10 Ιρλανδία – Αλβανία 19:45

Όμιλος Β2

27/10 Φινλανδία – Κροατία 18:45

27/10 Ρουμανία – Σλοβακία 19:00

Όμιλος Β3

27/10 Ελλάδα – Ουκρανία 17:00

27/10 Πολωνία – Σερβία 18:45

Όμιλος Β4

27/10 Βοσνία Ερ. – Τσεχία 15:30

27/10 Λευκορωσία – Σλοβενία 21:00


Όμιλος Γ1

27/10 Λετονία – Μολδαβία 14:30

27/10 Μάλτα – Ανδόρρα 21:00

Όμιλος Γ2

27/10 Λιθουανία – Γεωργία 17:00

27/10 Λουξεμβούργο – Τουρκία 20:30

Όμιλος Γ3

27/10 Νησιά Φερόε – Αζερμπαϊτζάν 16:00

27/10 Κύπρος – Μαυροβούνιο 18:00

Όμιλος Γ4

27/10 Αρμενία – Εσθονία 18:30

23/11 Καζακστάν – Ισραήλ 14:00

Όμιλος Γ5

27/10 Β. Μακεδονία – Κόσοβο 14:00

Βουλγαρία ΡΕΠΟ

Το πρόγραμμα της τέταρτης αγωνιστικής:

Όμιλος Α1

31/10 Βέλγιο – Αγγλία 21:30

31/10 Σκωτία – Ολλανδία 21:45

Όμιλος Α2

31/10 Πορτογαλία – Αυστρία 20:15

31/10 Γαλλία – Νορβηγία 22:00

Όμιλος Α3

31/10 Δανία – Ουαλία 19:00

31/10 Ισλανδία – Γερμανία 21:00

Όμιλος Α4

31/10 Ελβετία – Ισπανία 20:00

31/10 Σουηδία – Ιταλία 19:30


Όμιλος Β1

31/10 Αλβανία – Ιρλανδία 19:00

31/10 Β. Ιρλανδία – Ουγγαρία 21:00

Όμιλος Β2

31/10 Σλοβακία – Ρουμανία 16:00

31/10 Κροατία – Σλοβακία 16:30

Όμιλος Β3

31/10 Ουκρανία – Ελλάδα 17:00

31/10 Σερβία – Πολωνία 20:00

Όμιλος Β4

31/10 Τσεχία – Βοσνία Ερ. 18:00

31/10 Σλοβενία – Λευκορωσία 18:30


Όμιλος Γ1

31/10 Μολδαβία – Λετονία 18:00

31/10 Ανδόρρα – Μάλτα 20:00

Όμιλος Γ2

31/10 Γεωργία – Λιθουανία 16:00

31/10 Τουρκία – Λουξεμβούργο 18:00

Όμιλος Γ3

31/10 Αζερμπαϊτζάν – Μαυροβούνιο 14:00

31/10 Νησιά Φερόε – Κύπρος 20:00

Όμιλος Γ4

31/10 Εσθονία – Αρμενία 18:00

26/11 Ισραήλ – Καζακστάν –

Όμιλος Γ5

31/10 Κόσοβο – Β. Μακεδονία 18:00

Βουλγαρία ΡΕΠΟ

Δείτε ακόμη:

UEFA Women’s Nations League: Τα αποτελέσματα της δεύτερης αγωνιστικής

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ