Πέμπτη, 30 Μαΐου, 2024

Τα αθλητικά στην TV

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας:

 

09:35   COSMOTE SPORT 5 HD Red Bull MotoGP Rookies Cup 2024 Ισπανία, Χέρεζ, 2ος Αγώνας

10:35   COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2024 Gran Premio de Espana – Προθέρμανση

11:45   COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2024 Gran Premio de Espana – Αγώνας

12:00   COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 2024 Μαδρίτη

13:00   COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2024 Gran Premio de Espana – Αγώνας

13:30   COSMOTE SPORT 4 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Ομπραντόιρο ACB Liga Endesa

13:30   COSMOTE SPORT 1 HD Ίντερ – Τορίνο Serie A

13:30   ΕΡΤ Sports 3 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κωπηλασίας | Τελικοί Μέρα 2η Κωπηλασία

13:30   ΕΡΤ Sports 2 Ευρωπαϊκό Ενόργανης Γυμναστικής | Ομαδικό (Ρίμινι) Ενόργανη Γυμναστική

14:00   Novasports Prime Μετς – Λιλ Ligue 1

14:30   COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2024 Gran Premio de Espana – Αγώνας

14:30   COSMOTE SPORT 8 HD DTM 2024 Γερμανία, Οσερλέμπεν – 2ος Αγώνας

14:30   COSMOTE SPORT 3 HD Σεντ Μίρεν – Ρέιντζερς  Scottish Premiership

14:30   Novasports 4HD Γκενκ – Κλαμπ Μπριζ Βελγικό πρωτάθλημα

14:45   Action 24 Χανιά – Καλαμάτα Super League 2

15:00   Novasports Start Κάντιθ – Μαγιόρκα LaLiga EA Sports

15:00   COSMOTE SPORT 9 HD Premier Padel Tour 2024 Βρυξέλλες, Τελικός Γυναικών

16:00   COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 2024 Μαδρίτη

16:00   COSMOTE SPORT 2 HD Μπολόνια – Ουντινέζε Serie A

16:00   Novasports 2HD Μπόρνμουθ – Μπράιτον Premier League

16:00   Novasports Premier League Τότεναμ – Άρσεναλ Premier League

16:30   Novasports Prime Γκλάντμπαχ – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga

17:00   COSMOTE SPORT 8 HD Νταντί – Σέλτικ Scottish Premiership

17:00   COSMOTE SPORT 1 HD Ολυμπιακός – Λαμία Super League

17:00   Novasports 5HD Σερκλ Μπριζ – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα

17:00   COSMOTE SPORT 9 HD Premier Padel Tour 2024 Βρυξέλλες, Τελικός Ανδρών

17:15   Novasports 1HD Γρανάδα – Οσασούνα LaLiga EA Sports

18:00   COSMOTE SPORT 4 HD Περιστέρι – Μούρθια Φάιναλ 4 BCL, Τελικός 3ης Θέσης

18:00   Novasports 6HD WTA 1000 Mutua Madrid Open – Φάση των 32 Τένις

18:05   Novasports 4HD Ρεν – Μπρεστ Ligue 1

18:30   Novasports 3HD Μάιντς – Κολωνία Bundesliga

18:30   Novasports Premier League Νότιγχαμ Φόρεστ – Μάντσεστερ Σίτι Premier League

19:00   COSMOTE SPORT 3 HD Αταλάντα – Έμπολι Serie A

19:00   COSMOTE SPORT 2 HD Νάπολι – Ρόμα Serie A

19:15   COSMOTE SPORT 7 HD Αρμάνι Μιλάνο – Μπρέσια Lega Basket Serie A

19:30   COSMOTE SPORT 8 HD Ανδόρα – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa

19:30   Novasports 2HD Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ – Αντβέρπ Βελγικό πρωτάθλημα

19:30   Novasports 1HD Βιγιαρεάλ – Ράγιο Βαγιεκάνο LaLiga EA Sports

19:30   Novasports Prime ΠΑΟΚ – ΑΕΚ  Super League

20:00   COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 2024 Μαδρίτη

20:00   Novasports 5HD Λιόν – Μονακό Ligue 1

20:00   COSMOTE SPORT 4 HD NBA 2023-24 Playoffs, 1ος Γύρος

20:30   COSMOTE SPORT 1 HD Παναθηναϊκός – Άρης Super League

20:30   Novasports Start Ντάρμσταντ – Χαϊντενχάιμ Bundesliga

21:00   COSMOTE SPORT 4 HD Τενερίφη – Μάλαγα Φάιναλ 4, Τελικός

21:45   COSMOTE SPORT 2 HD Φιορεντίνα – Σασουόλο Serie A

22:00   Novasports 2HD Μαρσέιγ – Λανς Ligue 1

22:00   Novasports 1HD Μπέτις – Σεβίλλη LaLiga EA Sports

22:30   COSMOTE SPORT 5 HD Πόρτο – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga Portugal

22:30   COSMOTE SPORT 8 HD Ντάλας Μάβερικς – Λος Άντζελες Κλίπερς NBA

ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ